Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Czesc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
Witam wszystkich ! Nawet nie podejrzewałem ze w polsce mamy portal poswiecony kalistenice :D Dowiedzialem sie o was dzieki bar-community.com :) Mam na imie Mateusz , mam 21 lat cwicze na drazkach juz około 3 miesiecy (prawie codziennie) . Mieszkam w Rzeszowie wiec jezeli jest ktos z okolicy to zapraszam na wspolne treningi ! ;D
  • 0

#2
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Witaj Mateusz. Czy ćwicząc na drążkach "prawie codziennie" nie odczuwasz przetrenowania? W końcu to ciężkie bazowe ćwiczenie. Czy trenujecie tylko na drążkach, czy też stosujecie bardziej urozmaicony trening?
  • 0

#3
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
Cwiczymy do momentu az miesnie nie powiedza stop :D wtedy robimy sobie przerwe 2 dni i lecimy dalej , przetrenowanie jest odczuwalne bardzo ale rowniez widoczne sa efekty . Polecam suplement L-Glutamina w tabletkach , zmniejsza odczucie zmeczenia i wspomaga bardzo organizm w roznych cwiczeniach . Nawet jakbym chciał cwiczyc 3 razy w tygodniu ( co dopiero teraz jestem w stanie osiagnac + praca fizyczna w tygodniu ) w roku akademickim jest ciezkie :D Mieszkam z 2 ukraincami , ktorzy cwicza od dluzszego czasu i mowia tak " Mateusz my jestesmy street workout , my nie odpoczywamy ! Cwiczyc trzeba codziennie chociaz lekko " :D . Co do samego rozlozenia cwiczen to mamy park swietnie przystosowany do roznego rodzaju zabaw , duzo tzw. dip-bar's , roznej wysokosci normalne drazki , ławeczki do brzuszków . Jezeli czuje ze juz rece odmawiaja mi posłuszenstwa to robie brzuch az do ostatniego brzuszka . Efekty sa zadziwiajace :D Ostatnio zrobiłem sobie porownanie mnie z przed roku i mnie dzisiaj i szczeka opadła :)
  • 0

#4
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Witam Mateuszu
Masz może plan treningowy. Koledzy z Ukrainy dość długo już ćwiczą? Ten park sami konstruowaliście. Wiesz pytam z ciekawości. Ja ćwiczę już około 1 roku i efekty są niesamowite i polecam tą formę ćwiczeń. Sam wiesz. Pozdrawiam Rzeszów.
  • 0

#5
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
Czesc Cassi ,
ogolnie jako takiego planu nie robimy , poprostu przychodzimy starmy sie robic kilka setow na roznych cwiczeniach , na drazkach , na dip barach, rozne wariacje , az nie bedziemy mieli dosc , czasami cwiczymy nowosci , ktore znajdujemy na internecie ale za kazdym razem powtarzaja sie pewne cwiczenia wiec mozna to nazwac podwalinami pewnego planu :D

Roznie od roku do dwoch a niektorzy juz chyba trzeci roczek . Namowie ich do rejestracji na forum :)

Park wzniosło miasto , ktore dba o rozwoj dzieciakow takie parki mozna teraz w Rzeszowie spotkac prawie na kazdym osiedlu + cały skatepark rodem z THPS :)

pozdrawiam rowniez !
  • 0

#6
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Miasto o was dba. No to nasze grono rośnie w siłę świetnie że dołączyłeś.
  • 0

#7
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów

Miasto o was dba. No to nasze grono rośnie w siłę świetnie że dołączyłeś.


Nie moge powiedziec ze tak nie jest :) Rowniez sie ciesze ze znalazlem spolecznosc Polską , szukałem ostatnio ale jakos nie moglem znalesc :D Szczegolnie ze szukałem tez miejsc do cwiczenia w Krakowie dla brata i znajomych . Po tym jak zobaczyli moje postepy sami zachcieli cwiczyc xd
  • 0

#8
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Mateusz, bardzo to pocieszające, że można ćwiczyć bez planu i na żywioł i mimo to osiągać efekty. Kalistenika to piękny i jak widać intuicyjny sport:)
  • 0

#9
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów

Mateusz, bardzo to pocieszające, że można ćwiczyć bez planu i na żywioł i mimo to osiągać efekty. Kalistenika to piękny i jak widać intuicyjny sport:)


Biorac pod uwage ze 3 miesiace temu bylem w stanie podciagnac sie maksymalnie 4 razy :D a dzisiaj dałem rade zrobic pierwszego pełnego muscle upa na obydwie rece to prawda :)
  • 0

#10
Łukasz Kasperek

Łukasz Kasperek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 1 postów
Siema wszystkim, mam na imię Łukasz, mam 20 lat i cwicze rowniez 3 miechy z moim przedmowca :D zapraszamy ludzi z Rzeszowa do wspolnego wysilku :D
  • 0

#11
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów

Siema wszystkim, mam na imię Łukasz, mam 20 lat i cwicze rowniez 3 miechy z moim przedmowca :D zapraszamy ludzi z Rzeszowa do wspolnego wysilku :D


Witam i pozdrawiam
  • 0

#12
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Biorac pod uwage ze 3 miesiace temu bylem w stanie podciagnac sie maksymalnie 4 razy :D a dzisiaj dałem rade zrobic pierwszego pełnego muscle upa na obydwie rece to prawda :)
[/quote]

Jestem pod szczerym wrażeniem:) Tak szybkie postępy są niesamowicie dopingujące:) Jak już pisałem, jak tylko będę w Waszych stronach chętnie z Wami poćwiczę. Już wiem, że na pewno wiele się od Was nauczę.
  • 0

#13
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
Jeszcze raz serdecznie zapraszamy w imieniu całej grupy :D Z kazdego spotkania z kims nowym cwiczacym na drazkach mozna sie wiele nauczyc , wiec napewno nauka bedzie obustronna :D
  • 0

#14
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Mateusz słyszałeś może Denisie Mininie? podobnie jest bardzo chory
  • 0

#15
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
Tak , to był chyba pierwszy filmik jaki obejrzałem jeszcze w zimie tego roku i stwierdziłem ze pora sie za siebie wziac zeby tak umiec i wygladac :D o chorobie nic nie slyszalem . Cos powaznego mu jest ?
  • 0

#16
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
wstrząs anafilaktyczny- pewnie wywołane od alergii
jakoś miał w marcu. Ciekawe czy już mu lepiej i jak taki filmik mógł znaleźć się w sieci.
  • 0

#17
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
Uuu to nie jest miłe :/ mam kolezanke , ktora tez dostała wstrząsu po ,ktorym dostała allergi na duzo rzeczy , teraz nosi przy sobie zawsze strzykawke z adrenalina i cały czas jest na lekach . Ale mysle ze jego treningowi nie grozi nic i szybko wroci do pompy :)

  • 0

#18
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów

Uuu to nie jest miłe :/ mam kolezanke , ktora tez dostała wstrząsu po ,ktorym dostała allergi na duzo rzeczy , teraz nosi przy sobie zawsze strzykawke z adrenalina i cały czas jest na lekach . Ale mysle ze jego treningowi nie grozi nic i szybko wroci do pompy :)


Na pewno to nie jest od treningów i ćwiczy widac po filmikach na YouTube
znalazłem. Musi się pilnować z tą alergią nie ma żartów, a ludzie od tego umierają.
  • 0

#19
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
No , od treningow nie , ale napewno nie moze sie przeforsowywac zaraz po wstrząsie chyba . Z tego co widac na filmiku nie jest z nim tak zle i ogarnia mniej wiecej co sie dzieje :) Ale , uwazac teraz musi duzo bardziej to prawda
  • 0

#20
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów

No , od treningow nie , ale napewno nie moze sie przeforsowywac zaraz po wstrząsie chyba . Z tego co widac na filmiku nie jest z nim tak zle i ogarnia mniej wiecej co sie dzieje :) Ale , uwazac teraz musi duzo bardziej to prawda


W komentarzach na YouTube piszą coś że wywołane jest to od białka.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych