Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Podciągamy się! [ZAKOŃCZONY]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#1
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
[justify]Podciągamy się!

Teoretycznie każdy wie jak się podciągać, ale czy każdy wie gdzie? Wiele osób rezygnuje z podciągania, tłumaczy to najczęściej brakiem miejsca lub kosztów. Udowodnijmy wszystkim, że istnieje tak wiele miejsc gdzie możemy swobodnie trenować nie zmniejszając grubości portfela, nawet jeśli nie posiadamy drążka lub kółek gimnastycznych.

Zróbmy to razem!

Zadanie jest proste. Wystarczy, ze nakręcisz siebie obojętnie z jakiej perspektywy i kamery (może być komórka) jak się podciągasz. Następnie zgraj filmik na komputer i wyślij nam go na podany niżej email. Wideo nie mogą przekraczać 1 minuty długości. Nawet jeśli podciągniesz się zaledwie trzy razy, nic nie szkodzi! Najlepsze i najbardziej kreatywne sceny zostaną sklejone i udostępnione na naszej stronie.

Robiąc film koniecznie pamiętaj o swoim bezpieczeństwie!

email: kalistenika@gmail.com

Czas do którego wysyłamy nasze nagrania to 12.07.12

Do boju! [/justify]
  • 0

#2
łobuz

łobuz

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 16 postów
mam jedno pytanie czy film może być zmontowany z kilku krótszych na których osoba podciągająca jest za każdym razem w innym miejscu?
  • 0

#3
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów

mam jedno pytanie czy film może być zmontowany z kilku krótszych na których osoba podciągająca jest za każdym razem w innym miejscu?


Oczywiście, wszelka kreatywność mile widziana :)
  • 0

#4
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów
Hm a może tak skleić wszystkie filmiki które nadeślą użytkownicy??
  • 0

#5
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
Na pewno tak będzie, raczej nie spodziewamy się tak wielu zgłoszeń że nie można ich razem skleić w jedną, schludną całość. Ale to byłaby miła niespodzianka. :) Czekamy do dwunastego.
  • 0

#6
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Myślę, że fajnie by było by osoby na filmie można było jakoś zidentyfikować (np. przez podpis). Piszemy ze sobą dość długo a w ogóle się nie znamy. Fajnie było by zobaczyć na własne oczy kolegów z forum i wiedzieć kto jest kto:)
  • 0

#7
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Ja bym bardzo chętnie nagrał... Mam nawet upatrzonych kilka miejsc... Ale co z tego, skoro 2 podciągnięcia to jest mój max, który mogę czysto zrobić na drążku, a co dopiero na klatce schodowej czy czymś innym... A potem pewnie będę musiał odpoczywać cały dzień żeby znowu się czysto podciągnąć.
  • 0
Shut up and get moving.

#8
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
ja też mam dobre miejsca, i siły, by zrobic conajmniej 6 poprawnych, ale nie mam za to zadnej kamery, a z komórki nie ma szans ;pp
  • 0

#9
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Aquaknight, poproś jakiegoś kumpla żeby Cię nagrał.
  • 0

#10
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
Prawdę mówiąc, nie jestem pewien czy któryś z moich kolegów, do których teraz, w wakacje mogę podjechać ma jakiś sprzęt :-/
Jeśli będę miał możliwość, to mam takiego znajomego, który prawdopodobnie coś by miał. Ale nie wiem czy się z nim szybko zobaczę.
Mimo wszystko, postaram się coś zrobić
  • 0

#11
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
No i o to chodzi:) Teraz mówisz jak na prawdziwego wojownika przystało:)
  • 0

#12
Stef

Stef

    Stef

  • Użytkownik
  • 153 postów
Sopel nie chodzi o to kto więcej powtórzeń zrobi, chodzi o to żeby zrobić składanke naszych ludzi z forum żeby się nawzajem zmotywować, więc spokojnie możesz nagrać i wysłać 2 powtórzenia :)
  • 0

#13
Stef

Stef

    Stef

  • Użytkownik
  • 153 postów

Myślę, że fajnie by było by osoby na filmie można było jakoś zidentyfikować (np. przez podpis). Piszemy ze sobą dość długo a w ogóle się nie znamy. Fajnie było by zobaczyć na własne oczy kolegów z forum i wiedzieć kto jest kto:)


Tak zrobimy dodamy te dymki/chmurki z nickami już po sklejeniu i wstawieniu filmiku
  • 0

#14
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
Kurdę zostało już niewiele czasu a ja jeszcze nic nie nagrałem. Wieczorkiem idę zmontować kilka klipów... :)
  • 0

#15
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Stef, fajnie w końcu będziemy mogli zobaczyć kolegów z forum w realu:)

BeF spręż się, niech Cię nie zabraknie:)
  • 0

#16
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
No to ponagrywałem... Wczorajsza burza, która postanowiła nas odwiedzić na Śląsku i Zagłębiu załatwiła mnie w bardzo nieprzyjemny sposób. Weekend zakończyłem ze spalonym monitorem (miał niespełna rok), zasilaczem od komputera (na szczęście wszystko wskazuję, że reszta podzespołów jest ok) oraz routerem. :(
Monitor już trafił do serwisu, router miałem na szczęście drugi ale zasilacz dopiero muszę kupić. Aktualnie piszę z netbooka mojej dziewczyny ale to urządzonko jest tak małe i nie wygodne w użytkowaniu, że raczej rzadko będę teraz zaglądał na forum. :(
Jak tylko uruchomię mój sprzęt to wracam, ale film niestety będzie beze mnie.
Powodzenia i do usłyszenia
  • 0

#17
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
Nie zdołałem nigdzie pożyczyć dobrej kamery :( Kolega, na którego liczyłem pojechał gdzieś na wakacje. Innych nie pytałem bądź nie mają. Także też beze mnie będzie film ;p
Może innym razem :)
  • 0

#18
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Ja próbowałem - 5 filmików nakręciłem ale żaden się nie nadawał :/
Mój osobisty operator jest na wakacjach, a samemu ciężko było telefon ustawić.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#19
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Ja próbowałem - 5 filmików nakręciłem ale żaden się nie nadawał :/
Mój osobisty operator jest na wakacjach, a samemu ciężko było telefon ustawić.


Ja mam bardzo słabe nagranie ale wysłałem :)
  • 0

#20
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Orel, szacun. Czyżbyśmy wysłali tylko my dwaj?!
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych