Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Tarnów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów
Witam, trenuje ktoś w tarnowie workout?, może jakieś dobre miejscówki?
  • 0

#2
powro

powro

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 63 postów
witam, trochę odgrzeje kotleta ale myślę że kolega jeszcze się udziela na forum. jestem z okolic tarnowa i chętnie bym z kimś potrenował, jeśli chodzi o miejscówki to może plac przy parku strzeleckim ? :)
  • 0
'Mam moc w sobie, ona kroczy ze mną. A siła w żyłach pływa na pewno. Szacunek, respekt, braterstwo, jedność.'


#3
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

witam, trochę odgrzeje kotleta ale myślę że kolega jeszcze się udziela na forum. jestem z okolic tarnowa i chętnie bym z kimś potrenował, jeśli chodzi o miejscówki to może plac przy parku strzeleckim ? :)


Witam, niestety już za późno. Teraz mieszkam w Niemczech, i na sporo czasu przerwałem treningi i teraz znowu będę zaczynał. Szkoda, że wcześniej się nie zgadaliśmy.
  • 0

#4
powro

powro

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 63 postów
No nic, wielka szkoda :) Może uda się ogarnąć jakąś grupę w okolicy :)
  • 0
'Mam moc w sobie, ona kroczy ze mną. A siła w żyłach pływa na pewno. Szacunek, respekt, braterstwo, jedność.'


#5
kamilpch

kamilpch

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 11 postów
Też jestem z Tarnowa i chętnie zebrałbym ekipe żeby zacząć działać!
  • 0

#6
Simon

Simon

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 2 postów
W czasie studiów mieszkam w Tarnowie i niestety dostrzegam jedynie, że niewiele się tutaj dzieje w temacie kalisteniki;/ Niedawno zacząłem wpadać do parku strzeleckiego i tam ćwiczę w miarę możliwości, na razie sam, ale wiadomo w grupie raźniej!
  • 0

#7
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów
Ja będę w Lipcu 2 tygodnie w Polsce to, możemy poćwiczyć :D
  • 0

#8
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Panowie miesiąc i będę w Tarnowie. Możemy razem poćwiczyć :D , gdzie są jakieś miejscówki do ćwiczeń ? 


  • 0

#9
kondor

kondor

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów
Okolice góry św. Marcina - najlepsze miejscówki no i cisza i spokój.
  • 0
Serdecznie wszystkich witam! Zapraszam w wolnym czasie: http://pwsz-tarnow.edu.pl

#10
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

@Kondor, daj dokładny namiar (w google maps) i opis co tam jest.


  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#11
powro

powro

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 63 postów
Na placu zabaw za strzeleckim tez chyba mozna by bylo cos ogarnac ;)

Wysłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 4
  • 0
'Mam moc w sobie, ona kroczy ze mną. A siła w żyłach pływa na pewno. Szacunek, respekt, braterstwo, jedność.'


#12
Orzel1994

Orzel1994

    Member

  • Użytkownik
  • 11 postów

Witam , nadal aktualne ? , trenuję kalistenike od 2 miesięcy , i od tygodnia przyłączył się do mnie kolega .


  • 0

#13
powro

powro

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 63 postów

Zebrała by się jakaś grupka żeby razem poćwiczyć ? :D 


  • 0
'Mam moc w sobie, ona kroczy ze mną. A siła w żyłach pływa na pewno. Szacunek, respekt, braterstwo, jedność.'


#14
Orzel1994

Orzel1994

    Member

  • Użytkownik
  • 11 postów

póki co jest nas 3 i nie wiem czy w Tarnowie jest jeszcze ktokolwiek kto by to trenował . Jak ktoś ma jakieś propozycje miejscówki itd pisać priv 


  • 0

#15
powro

powro

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 63 postów

No mi tak jak pisałem wcześniej w pamięci utknął plac zabaw przy parku strzeleckim, jeszcze za czasów 3runu tam z kolegami ćwiczyłem :)


  • 0
'Mam moc w sobie, ona kroczy ze mną. A siła w żyłach pływa na pewno. Szacunek, respekt, braterstwo, jedność.'


#16
Orzel1994

Orzel1994

    Member

  • Użytkownik
  • 11 postów

w które dni i w jakich godzinach dałbyś radę poswiecić z godzinke ?


  • 0

#17
powro

powro

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 63 postów

Myślę że w którąś sobote :)


  • 0
'Mam moc w sobie, ona kroczy ze mną. A siła w żyłach pływa na pewno. Szacunek, respekt, braterstwo, jedność.'


#18
Orzel1994

Orzel1994

    Member

  • Użytkownik
  • 11 postów

gdyby ktokolwiek to jeszcze przeczytał pisać na priv , zawsze chętnie potrenuje ;) , może uda się jakąs grupę kalisteniki w Tarnowie zorganizować :)


  • 0

#19
powro

powro

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 63 postów

no fajnie by było założyć sobie grupe w TRN, osobiście jeszcze porozmawiam z kolegą, który ostatnio wspomniał mi że się kalisteniką zainteresował :)


  • 0
'Mam moc w sobie, ona kroczy ze mną. A siła w żyłach pływa na pewno. Szacunek, respekt, braterstwo, jedność.'


#20
Orzel1994

Orzel1994

    Member

  • Użytkownik
  • 11 postów

byłoby nas 4 w takim razie, grupą ćwiczyć lepiej niż samemu , błędy w technice można wyłapać itd . :)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych