Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

rękawiczki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#21
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Czasem używam, czasem nie. Zależy od tego na czym aktualnie ćwiczę (drążka, drzewa itp :)) A jak już używam to zwykłe robocze za 4,50 :D
  • 0

#22
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
Do drążka używam, bo mi się skóra rozciąga :) że tak powiem...
Do pompek to już niekoniecznie, ale jak mam na dłoniach to nie ściągam.
  • 0

#23
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
No dobra, ale zima nadchodzi i przyda się ochronić ręce, w niskich temperaturach na zimnych stalowych drążkach może być nieprzyjemnie. :)
Sam chciałem podobny temat założyć.
Poleca ktoś coś?
Ja ćwiczyłem czasem w roboczych, ale jakoś nie są specjalnie komfortowe.
Ważne, żeby miały jakąś powierzchnię antypoślizgową od wewnętrznej strony dłoni. :)
  • 0

#24
Owcio

Owcio

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 5 postów
No właśnie, poleca coś ktoś? Bo ja mam tylko takie na siłownie, a też chciałbym mieć coś z pełnymi palcami jak zimą na drążek gdzieś na dwór ;) Wiadomo, że przy pompkach, przysiadach itp nie potrzebujemy tego ale na drążek fajnie by było coś mieć.
  • 0

#25
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
też chciałbym wiedzieć jakie rękawiczki nadają się, bo jakie nie założę to ślizga mi się ręka na drążku
te od siłowni też sprawdzałem

właśnie, jak mroźno to warto zaopatrzyć się w ochronę na ręce...mi np szybko drętwieją opuszki palców :(
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#26
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Gdzieś wcześniej już czytałem podobny temat, i tam polecano rękawice do footbalu amerykańskiego np taki jak te http://www.underarmo.../pid1229410-001

Mnie jednak odstraszyła sama cena :)
  • 0

#27
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Ja zimą ćwiczyłem w zwykłych roboczych. Jak za bardzo przemokły to brałem kolejną parę :P Za 5 zł można ich kupić z kilkadziesiąt.
  • 0
Dołączona grafika

#28
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
Jest cała masa do wyboru!
Gumowane, nakrapiane, skórzane.

Gumowane mniej lub bardziej śmierdzące - a niektóre przyczepność mają taką, że masakra.

Dołączona grafika

Ślizgające się nieco, ale miękkie i przyjemne. Prawie 30zł (brico marche).

Dołączona grafika

A takie i podobne - przedział cenowy 2-12zł :)

Polecam wyprawę do sklepu z artykułami BHP, albo jakimiś budowlanymi.

Rękawiczki to mój konik ;)
  • 0

#29
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Dokładnie w Castoramie za kilka złotych można kupić ogrodowe... Jak są nowe to strasznie się kleją do drążka.;) Jednym to pomaga, zaś innym przeszkadza.
  • 0

#30
SerbianTerminator

SerbianTerminator

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 28 postów
Nigdy nie uzywalem, i raczej nie zamierzam, chyba ze beda konieczne. Mam strasznie twarde i szorstkie graby od gryfu, rzadko mi sie robią odciski a chwyt jest pewny takze na razie nie potrzebuje.
  • 0

#31
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Ja ćwiczę w rękawiczkach, może to wpływ drążka śliski jest i do tego jak dojdzie zapocona ręka. Sami wiecie. Co do rąk nie mam problemu z tym. Wyrobione są po przez pracę fizyczną :)
  • 0

#32
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Jeśli chcecie ćwiczyć w zimie i mieć dobrej jakości rękawiczki, to polecam te bardziej wypasione z Castoramy. Cena ok. 20zł, rzepy, antypoślizgowa powierzchnia itp. Rozsądna cena, dobra jakość:)
  • 0

#33
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
ja dziś jak pompki ćwiczyłem to musiałem rękawice zakładać, te od siłowni, bo jak robiłem pompki bez rękawic to potem brudne ręce i drążek się ślizgał w rękach, nie było pewnego chwytu i musiałem wodą myć ręce :)
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych