Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Kluby - gimnastyka sportowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
Czy znacie jakiś klub w warszawie który prowadzi zajęcia z gimnastyki sportowej? Szukałem na necie ale jakoś ciężko coś znaleźć...
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#2
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Za darmo masz szkołę cyrkową w Wa - wie. Warunek mniej niż 21 lat. ;) Jest chyba Legia w Warszawie. Na pewno coś jest.
  • 0

#3
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
No właśnie nie mogę nic znaleźć i myślałem że ktoś z was słyszał o jakimś klubie.

To że w wawce są miejsca do trenowania to ja wiem ale byłem ciekawy czy są jakieś kluby z profesjonalnym sprzętem.
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#4
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Myślę, że ważniejsze od sprzętu jest doświadczenie instruktorów. Gimnastyka to dyscyplina olimpijska, więc metodyka jest tam na najwyższym poziomie. Niestety ta dyscyplina nie wiedzieć czemu nie cieszy się popularnością:( w moim mieście znalazłem sekcję tylko dla dzieci które przygotowuje się do kariery zawodniczej. Sekcję dla dorosłych ćwiczących dla zdrowia i kondycji znalazłem ... w Gdańsku. Jest prowadzona przez świetnych fachowców ale dla mnie to o 500km za daleko :(
  • 0

#5
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
W Gdańsku to dla mnie też za daleko :/ eh no właśnie przeszukując internet też zauważyłem że u nas w PL jest to mało popularne. Zainteresowałem się tym bo na profilu http://www.facebook....GymnasticBodies wrzucają często zdjęcia z różnych seminariów i jest to świetna sprawa. Szkoda że u nas czegoś takiego nie ma jakby coś takiego było organizowane to bym nawet do Gdańska pojechał :)
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#6
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Co prawda, to prawda. Seminarium na odpowiednim poziomie, to niesamowita skarbnica wiedzy. Na stronie jest namiar na tych ludzi z Gdańska oni chętnie podejmą się organizacji czegoś takiego. Odbywało by się wtedy na obiektach AWF. Tylko trzeba by zebrać odpowiednią ilość chętnych na forum, którzy byli by skłonni zapłacić i pojechać.
  • 0

#7
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
Możesz podesłać adres ich strony.
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#8
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
www.gimnastycy.pl
  • 0

#9
Adamos

Adamos

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów

Czy znacie jakiś klub w warszawie który prowadzi zajęcia z gimnastyki sportowej? Szukałem na necie ale jakoś ciężko coś znaleźć...


W Soto na Karolkowej sa prowadzone zajęcia z akrobatyki. Podejżyj sobie stronkę, www.soto.waw.pl, może ci się spodoba.
  • 0

#10
danielklos5

danielklos5

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów
Siemanko
Nie wiem czy temat jeszcze aktualny ale warto napisać
W ursusie jest klub który nazywa sie UTS Akro-Bad. Sam trenuje akrobatykę sportową w tym klubie juz kilka lat. Zajęcia grupy rekreacyjnej odbywają sie w środy o 18:30 i w piątki o 19:30.
Zachęcam do przybycia bo warto. Super atmosfera i wiele profesjonalnego sprzętu.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych