Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Cześć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
Lemur

Lemur

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 23 postów
Witam wszystkich, nazywam sie Damian mam 17 lat, jestem z Lublina i trenuje kalistenike jakies 6 miesiecy, przez zime byla to zaprawa w domu, aby teraz kiedy jest juz cieplutko, ruszyc na street'a
Dlaczego mnie to wciagnelo?
Bo zawsze lubilem aktywnie spedzac czas i robic takie siloweczki, wybralem to, a nie silownie poniewaz nigdy mnie nie interesowalo "pompowanie" miesni.
Mam nadzieje, ze milo spedze czas na forum uczac sie czegos nowego.
  • 0

#2
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Witamy. Właściwie dobry wieczór. ;) Na pewno wspólnymi siłami się czegoś nauczymy. ;)
  • 0

#3
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Witaj Lemur:) Napisz coś o Twoim treningu. Jaki systemem trenujesz, na jakim jesteś etapie itp.
  • 0

#4
Lemur

Lemur

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 23 postów
Ogolnie robie spontaniczne wypady na street workoucik na pobliskim placyku zabaw :) a ze wzgledu ze na kalistenicznym poziomie jestem nowy, to probuje na razie wszystkiego, ogladam rozne filmy w internecie i sprawdzam, czy wykonam dana rzecz.
Jesli chodzi o jakis progresik to robie muscle up'a 1/2 czyli najpierw jedna raczka potem druga, chociaz pare razy udal sie normalny. Teraz ucze sie tzw.deski :D tutaj bardzo pzydal mi sie artykulik z strony glownej oraz jeszcze katuje lever fronta, nie jestem pewny chyba tak to sie nazywa, mam nadzieje ze w najblizszym czasie sie zapoznam z nazwami
  • 0

#5
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
No to widzę, że jedziesz ambitnie:) Polecam Ci książkę, która wśród nas ma status kultowej "Skazany na trening" Paula Wade'a myślę że jest świetnym instruktarzem.
  • 0

#6
Lemur

Lemur

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 23 postów
Oczywiscie juz sie zapoznalem z ta ksiazka :) to chyba jest juz klasyk kalistenicznych treningow, jednak nie wszyskie cwiczenia w niej mnie interesuja, korzystam z stania na rekach i jestem na etapie 1min kruka oraz robie cwiczenia na nogi
  • 0

#7
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Witam
Lemur na jakim etapie jesteś w ćwiczeniach na nogi?
  • 0

#8
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Lemur, polecam jednak wszystkie ćwiczenia ze skazanego. Bardzo ważną sprawą jest kompletność treningu. Jeśli nawet jakieś ćwiczenie Ci nie wchodzi zastąp je innym ale na tę samą grupę mięśniową.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych