Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Witam;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1
Tuszcz

Tuszcz

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 16 postów
Mam na imię Daniel i jestem z Jedliny - Zdroju, małej miejscowości w dolnośląskim. Aktualnie studiuje we Wrocławiu i od czasu rozpoczęcia studiów strasznie się zapuściłem i zacząłem tyć;p Nigdy nie byłem siłaczem, ale jeżeli chodzi o sport, to grałem jak chyba każdy w nogę, siatkę, albo w kosza. Ostatnio postanowiłem w końcu coś z sobą zrobić i natrafiłem na filmik z Denisem Mininem. Potem oglądałem podobne filmiki i stronki na temat street workout, aż natrafiłem na facebook'u na grupe STREET WORKOUT POLAND. Postanowiłem, że zacznę ćwiczyć - nawet zacząłem robić trochę pompek - jednak niestety skręciłem nogę ostatnimi czasy i próbuje ją nieco wykurować. Jak tylko nieco wydobrzeje mam zamiar porządnie wziąć się za treningi. Niestety zaczynam od zera i często brakuje mi motywacji, także 3majcie kciuki, a może kiedyś osiągnę to co Wy;)
  • 0

#2
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Cześć. Osiągniesz to co my, jeśli będziesz trenował. ;) Możesz robić pompki na jednej nodze zamiast na dwóch. ;) a tak serio to zapraszam na forum, może wspólnie rozkminimy co jest dla Ciebie najlepsze. ;)
  • 0

#3
Tuszcz

Tuszcz

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 16 postów
Właśnie na to liczę;) póki co robię proste ćwiczenia - rozciągam się, robię brzuszki albo pompki - ale niewiele... nie dość, że nie mam sił, to jeszcze noga boli przy tym wszystkim... Będę szukał jakiegoś sposobu treningu, który da widoczne efekty i jednocześnie nie będzie nudny jak A6W.
  • 0

#4
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
Cześć. Z miejsca muszę przyznać że masz fajne imię - po prostu :D
Jeśli zależy Ci na schudnięciu, i nabraniu sił, jeśli naprawdę tego chcesz, to nie wiem w czym problem - bierz się za siebie i jedziesz ;)
Cała ekipa stąd Ci pomoże jeśli zajdzie potrzeba ;) Motywacji mozesz szybko załapać, przy okazji czystej i prawdziwej teorii treningu, nabywając książkę "Skazany na trening". Nie jest droga a wiedza wielka.
Trzymam kciuki za Ciebie i mam nadzieję, że Twoje marzenia (prawda, że to Twoje marzenie? Bycie super-silnym i super-sprawnym?) przemienią się szybko w pragnienia ;)
PS: Taa, A6W to nudy na pudy ^^ Sam robiłem ;p
  • 0

#5
Tuszcz

Tuszcz

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 16 postów
Dzięki;) Mi też się podoba moje imię;) Chyba jestem na etapie zamiany marzeń na pragnienia:D Wkrótce przyinwestuje w tą książkę i wezmę się do roboty;)
  • 0

#6
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
I pięknie. Te wszystkie programy z cyframi xxpompek.pl itp. przemęczają organizm i nie dają dużych efektów. ;) Lepiej ćwiczyć całe ciało, a nie wybrany program. Zajedziesz się szybko. Kupić książkę - rzecz niezbędna. ;)
  • 0

#7
dragon

dragon

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 109 postów
Jeśli mocno daje Ci się we znaki noga to z treningami ostrożnie. Ćwicz, ale rozsądnie, małymi kroczkami. Sam co dopiero miałem rozpiżone kolano, lekarz stwierdził, że powinienem zmienić sprot na szachy :( a dziś znowy backflipy skacze i pracuję nad fiflakami:) Ale ostrożnie wdrażaj treningi, dla własnego bezpieczeństwa. Życzę powodzenia:)
  • 0

#8
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Ja nienawidzę fiflaków!:D Zawsze uginam ręce... I nie ma na to rady.
  • 0

#9
dragon

dragon

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 109 postów
Jest, katować, katować i w końcu będzie dobrze:)

Osobiście chciałbym kiedyś przebyć całe boisko samymi fiflakami:) Ale będzie helikopter w głowie:))
  • 0

#10
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Heh. Tak samo side'a z jednej potrafię ,ale z dwóch na pupę ląduję. :D
  • 0

#11
dragon

dragon

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 109 postów
Side'a robię tylko na materacach (przez niego skręciłem kolano na piasku:( W prawo na luzie, ale w lewo nie ogarniam, jak nakręciłęm filmik, to okazało się że wybijam się w dobrą stronę a próbuje skręcić w drugą- efekt: gleba że mało się nie zabijam:)

Choć wydaje mi się że to wszystko kwestia psychiki i przyzwyczajeń
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych