Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Silesia workout


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#41
grzychacz1

grzychacz1

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 8 postów
Witam wszystkich na tej stroncę. Jestem z Katowic i gotowy jestem do treningu od zaraz ,przez wakację chodziłem do parku wpkiw trenować na poręczach. Natomiast teraz jest zimno no i oczywiście fajnie jest trenować w grupie.Mam 19 lat trenuję BJJ 3 razy w tygodniu. Ręsztę czasu chciałbym poświęcić na kalistenikę jeśli chłopaki z Katowic lub z okolic macie mmiejscówę do trenowania dajcię znać. :)
  • 0

#42
mihau987

mihau987

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 7 postów

Dobra gorole i hanysy, robimy jakieś spotkanie w Katowicach ew. okolicach? Przydało by się braci poznać, w końcu do naszych celów prowadzi jedna droga.


witam wszystkich, jestem nowy na forum, mieszkam w S-cu i jestem za tym żeby sie spotkać, gdzie to jeszcze mozemu ustalić, ale myślałem o 27, albo 28 grudnia, zakładam że wiekszośc ma wolne od pracy, szoły.co wy na to?? pozdrawiam.
  • 0

#43
grzychacz1

grzychacz1

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 8 postów
Jestem za mi pasuję 27. Proponuję ,żeby się zebrała jakaś ekipa, mam parę pomysłów na ćwiczenia ,oprócz poręczy można wykorzystać pasy do podciągania ćwicząc chwyt. W grupię jak ktoś wcześniej napisał jeden motywuję drugiego, poza tym trening nasz nie musi się opierać tylko na podciągnięciach. Możemy ćwiczyć kondycję,szybkość siłę bez użycia sprzętów.
  • 0

#44
Daniel's

Daniel's

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 10 postów

Witam wszystkich na tej stroncę. Jestem z Katowic i gotowy jestem do treningu od zaraz ,przez wakację chodziłem do parku wpkiw trenować na poręczach. Natomiast teraz jest zimno no i oczywiście fajnie jest trenować w grupie.Mam 19 lat trenuję BJJ 3 razy w tygodniu. Ręsztę czasu chciałbym poświęcić na kalistenikę jeśli chłopaki z Katowic lub z okolic macie mmiejscówę do trenowania dajcię znać. :)


Gdzię trenujesz bjj ? Planuje się zapisać tylko czekam na zapisy po tym roku. Ja chętnie potrenuje w grupie ale dopiero od lutego. Sesja mnie się zbliża a ja nawet zaliczeń nie mam :D
  • 0

#45
grzychacz1

grzychacz1

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 8 postów
No spoko ważne ,że są chęci ważne ,żeby się zebrała grupa zapaleńców. Ja trenuje w bastionie tychy ,ale treningi są też w Katowicach i tutaj raczej chodzę. Polecam zajebiści ludzie i fajna atmosfera.Natomiast jak mieszkasz bliżej sosnowca to zapisz się do sekcji Maćka Poloka.
  • 0

#46
scorpioo1

scorpioo1

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 3 postów
Witam wszystkich.
Jestem z Katowic i również chcę zacznę ćwiczyć kalistenikę.
Skoro na Dolinie 3 Stawów jest dobra miejscówa, proponuję spotkać się 29.12 (sobota), np. o godz. 10, przy pomniku na Paderewie.
Komu odpowiada termin i miejsce spotkania?
PS. w którym miejscu na koszutce jest dobre miejsce, bo w parku między Silesią, a rondem jest licho.
Pozdr
  • 0

#47
grzychacz1

grzychacz1

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 8 postów
Jeżeli pogoda dopiszę to jestem chętny;)
  • 0

#48
mihau987

mihau987

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 7 postów
Jak nie bedzie lało, to ja też przyjade..
  • 0

#49
scorpioo1

scorpioo1

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 3 postów
Wyślijcie na mojego maila scorpioo1@o2.pl Wasze nr telefonów, ja Wam odeślę swój (między sobą też). W ten sposób będziemy mieli bezpośredni kontakt ze sobą i kto nie da rady jutro daje pozostałym znać, kto się spóźni też daje znać itd.
Jeszcze jedna sprawa organizacyjna, czy jutro chcecie zrobić już konkretny trening, czy spotykamy się, żeby najpierw wszystko ustalić, tzn. jakie dni komu pasują, godziny, ustalenie jak i co trenujemy w dane dni itp.
Pozdr
  • 0

#50
grzychacz1

grzychacz1

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 8 postów
Ja mam pytanie, o której przewidujecie się spotkać mniej więcej podajcię godziny żeby se plan ustalił. Scorpio wysłałem Ci mój numer Grzegorz
  • 0

#51
Relu

Relu

    Szczypior 1st Class

  • Użytkownik
  • 11 postów
Myślę że tak około 10 możemy się zacząć zbierać, a czy trening robimy od razu to ja nie wiem. Myślę że dogadamy się na miejscu. Z tym że ja na razie nie mam butów na trening ;)
  • 0

#52
grzychacz1

grzychacz1

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 8 postów
Ja będę o 11.00 w pobliżu 3 stawów więc mi by tak odpowiadało
  • 0

#53
Relu

Relu

    Szczypior 1st Class

  • Użytkownik
  • 11 postów
11 nawet lepiej, wyśpię się xD
  • 0

#54
mihau987

mihau987

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 7 postów
gdzie dokladnie????
 
Może Orlen przy zjezdzie na 3 stawy??
 
wyslijcie mi nr. tel bede dzwonic rano.
  • 0

#55
Relu

Relu

    Szczypior 1st Class

  • Użytkownik
  • 11 postów
Nie lepiej pod pomnikiem powstańców?
  • 0

#56
mihau987

mihau987

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 7 postów
dla mnie bez roznicy jade autem z s-ca wiec pod pomnikiem.. godz. 11
  • 0

#57
scorpioo1

scorpioo1

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 3 postów
Ok to o godz. 11 pod pomnikiem, nie nastawiając się na razie na trening. Komu miejsce nie pasuje, może podjechać bezpośrednio na miejsce treningów :)
Zaraz Wam wyślę swój nr tel.
Pozdr
  • 0

#58
Daniel's

Daniel's

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 10 postów
Macie może konta na fb ? Można utworzyć grupę i też tam się zgadywać.
  • 0

#59
mihau987

mihau987

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 7 postów

Macie może konta na fb ? Można utworzyć grupę i też tam się zgadywać.


juz jest https://pl-pl.facebo...etWorkoutPoland
  • 0

#60
Daniel's

Daniel's

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 10 postów
http://www.facebook....05116192942421/ zrobiłem grupę SW Katowice jeśli jest ktoś chętny to dołączajcie.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych