Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

O! Cześć wszystkim!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
Rafał Bogacz

Rafał Bogacz

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 10 postów
Pewnie jak większość trafiłem na to forum po przeczytaniu książki Paula Wade - "Skazany na trening" i wpisaniu w wyszukiwarkę hasła - kalistenika.

Moja historia z rzeźbą ciała i nabieraniem siły zaczęła się około 1,5 roku temu od... siłowni. Na początku ćwiczyłem na sucho jakieś 2 miesiące, następnie zakupiłem suplementy - białko, węglowodany, witaminy, kreatynę by przyspieszyć szybkość wzrastania zarówno siły jak i masy. Ćwiczyłem kolejne 3 miesiące. Później stopniowo traciłem motywację do ćwiczeń i porzuciłem siłownię i ćwiczenia na rok czasu...

Pod koniec lutego 2012roku w empiku wpadam na intrygującą książkę - zakupiłem i od dziś zaczynam trenować. Jeszcze nie wiem jaki obiorę plan treningu ale myślę, że wybiorę jeden z tych proponowanych przez samego autora na końcu książki.

Pozdrawiam!

PS. Kto już ćwiczy i od kiedy? Jakie macie efekty:)
  • 0

#2
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
Ćwiczę od dwóch tygodni tak porządnie, o efektach porozmawiamy później, choć teraz wyglądam dość dobrze. Uwierz mi że na więziennej zaprawie zyskasz niezły wygląd, jeśli to jest akurat twoim celem. Miło Cię widzieć :)
  • 0

#3
Rafał Bogacz

Rafał Bogacz

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 10 postów
Mi również miło, że ktoś wypowiada się w moim wątku :).
Według jakiego planu ćwiczysz? :)
  • 0

#4
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
Weteran, a ty?
  • 0

#5
Rafał Bogacz

Rafał Bogacz

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 10 postów
Zastanawiałem się co wybrać "Weteran" czy "Dobre sprawowanie" :) I wiesz co, zainspirowałeś mnie do wybrania "Weterana". Także do dzieła :)
  • 0

#6
Stef

Stef

    Stef

  • Użytkownik
  • 153 postów
Witaj! Też korzystam z Weterana :)
  • 0

#7
Skowron

Skowron

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 48 postów
Ja bodaj przez miesiąc robiłem sobie ten program przed weteranem , natomiast potem pół siedziałem na weteranie i mniej więcej 100% postęp więc jestem zadowolony. Nic tylko ćwiczyć ; )
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych