Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Witam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
tymek

tymek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 2 postów
Cześć, mam na imię Przemek i jestem studentem z Wrocławia. Przed pójściem na studia trenowałem intensywnie pływanie w mono-płetwie, nigdy nie miałem problemów z nadwagą, ale pływanie skończyło się, zaczęło się picie i ostre imprezowanie (na szczęście już zmądrzałem), teraz ważę 80 kg przy 180 cm, niby waga w miarę ok, ale praktycznie zero mięśni (szczególnie brzuch). Nie lubię siłowni, dwa miesiące trenowałem boks, ale niestety zbyt obciążało to mój portfel, więc zrezygnowałem, postanowiłem zainteresować się czymś co nie będzie uderzało w mój portfel, a da niezły efekt. Od paru dni zacząłem robić codziennie ABS i pompki, mam zamiar zgłębiać moją wiedzę na temat kalisteniki i dokładać kolejne ćwiczenia. Mam nadzieję, że uda mi się wytrwać w postanowieniach :)
  • 0

#2
Skowron

Skowron

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 48 postów
Najlepiej by było żebyś wytrwał iiii , odstaw jak najszybciej ABS i weź się za coś porządnego ; p

  • 0

#3
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
Witamy na pokładzie.
  • 0

#4
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Jak ćwiczy ABS niech go skończy. Nie zaszkodzi. Zawsze to coś.
  • 0

#5
Stef

Stef

    Stef

  • Użytkownik
  • 153 postów
Bardzo dobrze
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych