Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Moje domowe miejsce ćwiczeń.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1
lukix

lukix

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
Moje miejsce treningów plus skromny sprzęt.


  • 0

#2
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
Ważne że są darty :) Ja dipy robię na krzesłach, trochę to niebezpieczne, ale brak profesjonalnego sprzętu nie może przeszkodzić w treningu. Widzę że obciążenie jako butle z wodą, jest ciekawie.
  • 0

#3
lukix

lukix

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
No w darta też kiedyś grałem jako zawodnik :) Tak już mam że jak się za coś biorę,to muszę rywalizować .Poręczę to mi chłopaki pospawali z kilku rurek,ale dają radę.Baniaki z wodą od 30kg.-6kg. też są spoko,bo po co inwestować w drogie krążki. :)
  • 0

#4
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
Mam chory plan na swój pokój, mam zamiar wyrzucić biurko, szafy, łóżko, kupić sprzęt (parę drążków, obręcze, poręcze, worek (który już mam) oraz drabinki przy ścianie. Będą dość spore wydatki, ale dla takiego miejsca mógłbym rozkładać materac i spać na ziemi.
  • 0

#5
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
Jestem ciekawy jakie ćwiczenia wykonujesz tymi obciążeniami w postaci baniaczków z wodą?
  • 0

#6
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
Zwiększa ciężar podczas podciągania
  • 0

#7
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów

Mam chory plan na swój pokój, mam zamiar wyrzucić biurko, szafy, łóżko, kupić sprzęt (parę drążków, obręcze, poręcze, worek (który już mam) oraz drabinki przy ścianie. Będą dość spore wydatki, ale dla takiego miejsca mógłbym rozkładać materac i spać na ziemi.


Popieram ;) Ratuj siłownię, c*** ze spaniem. Materac wystarczy. :D Tez mam zamiar się przeprowadzić i urządzić mini siłownię w pokoju. ;)


  • 0

#8
lukix

lukix

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
@barkes
i o to chodzi,to jest tzw.pasja :)

@Revo
z baniaczkami,to się głównie podciągałem. Z tym najcięższym/30-kg/ mój rekord-10-powt.Teraz ogólnie jadę bez obciążenia tak bardziej wytrzymałościowo.Myślę jednak że można by je zastosować w wielu ćwiczeniach.
  • 0

#9
lukix

lukix

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
Pewnie tak będzie,ale do zawodów jadę maksymalnie tylko z 10-kg.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych