Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Workout


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1
Patryk

Patryk

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 2 postów
Witam !!!

czy jest ktoś chętny na wspólne treningi z okolic Stalowej Woli :)?
  • 0

#2
merkury

merkury

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 24 postów
siemka a z kąt dokładniej Patryk jesteś?? Szczerze powiem że nie znam za bardzo ciekawego miejsc do treningów w stalowej woli
  • 0

#3
merkury

merkury

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 24 postów
Siemka jak ktoś z stalowej lub okolic chętny na trening SW, Kalisteniki ??
  • 0

#4
Black&White

Black&White

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów

Mam blisko do Stw ale to raczej tylko na weekendzie,bo normalnie dojeżdżam do Rzeszowa do szkoły i trochę miałbym mało czasu lub prawie wcale go nie miał dojeżdżając raz w jedną raz w drugą. A pochodzę z Nowosielca,jeśli ktoś mieszka w Stw to powienien kojarzyć gdzie to jest.


  • 0

#5
merkury

merkury

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 24 postów

Spoko kojarze niema problemu możemy sie zgadac na jakis weekend na  trening :) tylko wylecze kontuzje nogi  :unsure:


  • 0

#6
Black&White

Black&White

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów

Jasne,jeśli byś miał jakiś pomysł na trening i czas to pisz. Na weekendzie powinienem mieć czas,a przy okazji może ktoś mnie podszkoli w tym sporcie bo na razie to jestem początkującym ;)


  • 0

#7
merkury

merkury

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 24 postów

jasne niema problemu ja trenuje z bratem od kilku miesięcy   :) więc super zaawansowani nie jesteśmy ale sporo też już się nauczylismy  . Najważniejsze by wytrwać w swoim celu  :rolleyes:


  • 0

#8
Black&White

Black&White

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów

No to ekstra,przynajmniej coś od was będę mógł podłapać,bo samemu to tak niewiele można ogarnąć,lepiej na żywo zobaczyć i wysłuchać uwag :D


  • 0

#9
merkury

merkury

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 24 postów

Black znasz moze jakieś ciekawe miejsce do ćwiczeń w Nisku?? Jeśli nie to ja postaram się ogarnąć coś na długim weekendzie i zobaczymy gdzie bedzie najlepiej sie zgadać ;)

Patryk jest z Zarzecza więc może uda sie stworzyć coś u nas :D 


  • 0

#10
Black&White

Black&White

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów

W Nisku to nie kojarzę za bardzo bo tak jak mówię w tym momencie to ja jestem w 80% dnia w Rzeszowie ;) Ale sądzę że coś da radę znaleźć a i mi by to odpowiadało bardziej bo to w połowie drogi do Stw,z Zarzecza też jest niedaleko a i Stalówka ma tam łatwy dojazd :D Gdybyś mógł to ogarnij tam jakieś miejscówki,bo ja w tym momencie mam pustkę w tym temacie :(


  • 0

#11
Sorriso

Sorriso

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów
Ostatnio właśnie zacząłem się tym interesować ale jak na razie jestem kompletnie zielony ale powoli staram się rozwijać w tym kierunku. Fajnie wiedzieć, że są ludzie ze Stalowej chcący coś robić :D
  • 0

#12
merkury

merkury

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 24 postów

pora w końcu sie zorganizowac i zrobic wspulnie trening piszcie tu lub w moim poscie "okolice stalowej Woli"  pozdrawiam i zycze siły


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych