Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Witam!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
Lestat

Lestat

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 2 postów
No to ja jestem z Poznania jak coś :P mam nadzieje ze cos tu powstanie, chodź puki co sam nie mam czasu do końca zeby coś bardziej ćwiczyć, bo przydało by sie cos wczesniej zrobić.
  • 0

#2
julo1976

julo1976

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 159 postów
Hej Lestat.

Ja takze jestem z Poznania i ostatnio jezdzilem po naszym miescie aby wyszukac odpowiedni plac z drazkami, poreczami itp sprzetem na ktorym pod golym niebem:) mozna by bylo doskonalic technike i nowo poznane cwiczenia.Narazie tylko natknalem sie na typowe place zabaw dla dzieci.A czy ty wiesz gdzie moze byc taki sprzet ?

  • 0

#3
kolecc

kolecc

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 247 postów
Yo ;p
  • 0
To podróż daje nam szczęście, nie jej cel.

#4
Borys85

Borys85

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 115 postów
Drążki ostatnio widziałem na Osiedlu Piastowskim, ale tam byłem tylko przejazdem. Sam chodzę na siłownie zewnętrzną za Areną, jest tam między innymi drążek (niestety nieco grubej średnicy) z drabinką, można tam też ćwiczyć dipy + kilka aerobów. W ogródku jordanowskim koło ruskiego konsulatu są poręcze i jakieś drabinki, to jest dobre miejsce, a z racji, że przejeżdżam koło niego do pracy będę tam zaglądał. Z racji, że mieszkam na grunwaldzie, to takich miejsc mam w okolicy niewiele, myślę, że na osiedlach jest ich znacznie więcej.

PS. widziałem na YT, że chłopaki ćwiczą koło nowego parku linowego na Malcie.
  • 0

#5
julo1976

julo1976

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 159 postów
Borys85 dzieki za cenne info i witaj ziomku gdyz ja takze mieszkam na Grunwaldzie blisko Areny ale szczeze mowiac bylem w owej silowni i dla osob rekreacyjnie zajmujacych sie sportem jest ok nic poza tym:).Trenujac street workout na tym drazku to mozna tylko sobie krzywde zrobic gdyz nie jest on do tego przystosowany:).Dokladnie wiem o czym mowisz i jutro sprawdze miejsce kolo konsulatu a nie pomyslalem o tym miejscu:):):).

Juz obczailem chlopakow trenujacych na malcie lecz tamten rejon ze wzgledow czasowych u mnie odpada.

Jak tylko znajde cos wlasciwego to tez podziele sie informacja:)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych