Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Cześć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
shane82

shane82

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów
Cześć.
Mam na imię Tadek.
Lat 35.
Mieszkam w Bielsku-Białej
Kalisteniką zainteresowałem się jakiś rok temu po przeczytaniu skazanego.
W zasadzie od roku trenuję wg tej książki.
Zaczynając ważyłem 67 przy wzroście 177/178
Skóra, kości i lekki brzuch.
Potrafiłem zrobić dwa podciągnięcia może z 8 pompek.
Dziś ważę 63 kg.
Widzę i czuję po ciuchach że przybyło trochę mięśni, ale bez szału. Jestem ektomorfikiem.
Trenuję w dni robocze.
W weekendy przerwa.
Na dzień dzisiejszy mój trening to dwie serie:
10 podciągnąć
30 przysiadów
20 pompek
20 wzniosów ugiętych nóg na drążku
8 dipów tu jest kiepsko
13/15 mostków
15 supermenów

Jednak planuję albo dorzucić trzecią serię lub zmienić trening.
Zastanawiam się tez czy 5 dni to nie za dużo.
Na forum zaglądam od roku ale sporadycznie. Czas to zmienić dlatego przyszedłem się przywitać.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#2
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz
Witamy. Jeżeli chcesz masy to trenowanie 5x/tydzień mija się z celem. Mięśnie rosną gdy odpoczywasz nie gdy ćwiczysz. ;)
  • 0

#3
shane82

shane82

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów
Dzięki za podpowiedź. Czy wobec tego ograniczenie liczby treningów do 3 w tygodniu to będzie odpowiednie? No i pytanie czy dokładać trzecią serię? Choć chcę także zacząć uczyć się prostych elementów oraz hs woec potrzebuję tez siły.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik shane82 edytował ten post 17 stycznia 2018 - 21:50

  • 0

#4
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Ale w ogóle nie napisałeś jaki jest Twój cel treningowy, pod różne cele trenuje się inaczej, inaczej jak się chce łączyć kilka cech, czy tym bardziej uczyć się elementów.


  • 0

#5
shane82

shane82

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów
Konkretnego celu nie mam. Chcę trochę przybrać mięśni, zwiększyć siłę i wytrzymałość oraz na początek opanować hs. Chodzi o to żeby w dobrej kondycji dożyć starości..

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#6
Bueno

Bueno

    May the force be with you!

  • Bywalec
  • 314 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Cześć,

Opisałeś trening a jak u Ciebie z odpoczynkiem (regeneracją)? Wysypiasz się czy zarywasz nocki? Weekend to czas odpoczynku czy też w jakiś sposób młyn bez czasu dla siebie? Jak sprawa odżywiania się? Trzymasz jakąś konkretną dietę, a może jadasz normalnie z akcentem jedzenia "czysto", jak z alkoholem, piwko te sprawy? Pijasz dużo wody? To wszystko ma wpływ na efekty. Bo efekty to nie tylko trening. Potrzeba dobrego, rozsądnego treningu, trzeba również dostarczyć organizmowi z pożywienia to co niezbędne do regeneracji i do odbudowania się no i trzeba dać mu na to czas czym właśnie jest odpowiednia regeneracja :) Wszystko jest istotne dlatego jestem ciekaw jak to wygląda u Ciebie :) 


  • 0

#7
shane82

shane82

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów
Pobudka 6:15 z młodym do szkoły. Na 8 do pracy. O 8 śniadanie. Z reguły 4 kromki chleba z masłem do tego wędlina ser etc. O 13 owoce do domu o 16, obiad o 17 potem kawa potem trening po treningu kolacja i do spania około 22/22:30. W weekendy odpoczynek. Także się wysypiam. Piję kilka herbat, czystka, zieloną wodę i sok także dość sporo. Jedzenie raczej bez chemii. Alkohol to może kulka piw rocznie.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych