Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Witajcie forumowicze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Prodigal

Prodigal

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów
Witam. Mam na imię Krzysztof, mam 21 lat i pochodzę z Wrocławia.


Moim celem treningowym jest ogólna sprawność fizyczna, zdrowie, dobre samopoczucie oraz estetyczna sylwetka. Ponadto odstawiłem niedawno, definitywnie wszelkie używki i pracuję nad zdrową i zbilansowaną dietą.

Dopiero zaczynam swoją przygodę ze sportami siłowymi, "sylwetkowymi" itd., więc do końca jeszcze nie wiem w którą stronę pójdę. Czy będzie to kalistenika, bodybuilding, crossfit czy może coś innego. Na tę chwilę wybrałem to pierwsze i tego chce się trzymać - myślę że się nie zawiodę dając z siebie 100% :)

Jestem w tej chwili na etapie kształcenia się czytając artykuły nt. kalisteniki. Jako nastolatek uprawiałem lekkoatletykę, więc mogę pochwalić się podstawowym zakresem wiedzy w dziedzinie odżywiania, treningu i anatomii. Heh :D


Pozdrawiam serdecznie!
  • 0

#2
Krzepki Paweł

Krzepki Paweł

    "Jesteśmy tylko marionetkami własnego umysłu"

  • Bywalec
  • 341 postów

No i fajno, witaj na pokładzie. Najwięcej zgromadzonych informacji dotyczących kalisteniki znajdziesz w pigułce wiedzy, o, TUTAJ. Akurat spośród trzech wymienionych przez Ciebie sportów najzdrowszym będzie kalistenika. Jak już trochę o tym poczytałeś, to pewnie wiesz, że można w kali wrzucić sporo mięcha ale i zdobyć piekielną siłę. W razie pytań, wal śmiało.


  • 0

#3
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Witaj, cieszymy się z nowego "forumowicza" :D

Edukowanie się to najlepsze co możesz zrobić, wiadomo że najłatwiej dostać wszystko na gotowe, ale wiedza zostanie z Tobą na zawsze, tym bardziej taka poparta doświadczeniem. Nie zawiedziesz się, jak będziesz się skupiał po prostu na trwaniu w aktywności, czerpał z niego radość (czyt. ćwiczył tak jak Ci się podoba, a nie jak ktoś karze), powoli się doskonalił w danym kierunku, a nie porównywał do innych ludzi i sztucznych standardów.

Nie bój się pytać o cokolwiek, z chęcią odpowiemy. Życzę powodzenia, wytrwałości, ale nie za wszelką cenę tylko jak już wyżej wspomniałem - trzeba znaleźć coś dla siebie ;)


  • 0

#4
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Witamy ;)


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych