Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Onizuka Wita!:)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
Onizuka46

Onizuka46

    Member

  • Użytkownik
  • 21 postów

Siemanko wszystkim! Przepraszam że tak od razu po zarejestrowaniu piszę post ale chcę ruszyć z grubej rury. Przybywam do was z chęcią wymieszania się doświadczeniem. Kiedyś amatorsko bawiłem się w trójbój siłowy ważyłem mega dużo  i podnosiłem całkiem sporo. To było 4 lata temu... xD Dokładnie 1 czerwca stanąłem przed lustrem i zobaczyłem to:Załączony plik  Przed (1).jpg   159,63 KB   18 Ilość pobrań

Taaak dramat... Postanowiłem wrócić do targania żelastwa ale przeszkadzał mi w tym brzuch, mega słaba kondycja i ból pleców spowodowany wadą postawy(nad którą ciągle pracuję i bół już mi praktycznie nie doskwiera). Trójbój jest spoko ale chciałbym zacząć panować nad swoim ciałem (ludzka flaga itp) plus mieć spoko sylwetkę. Większość z was wygląda zajebiscie i zdrowo a do tego zawsze marzyłem o imadle w ręku:) 1 czerwca zacząłem się odchudzać żeby łatwiej mi było podciągać się na drążku i poręczach. trochę zeszło:Załączony plik  Po.jpg   155,62 KB   21 Ilość pobrań Wiem wiem anorektik boy. Czy jest na forum opcja Dziennik treningowy albo opcja opisywania swoim progresów plus doglądania innych?:) mam pewną wizję jak połączyć wyniki Martwego Ciągu, Przysiadu i Wyciskania Leżąc z treningiem nastawionym na własny ciężar ciała. Pozdrawiam i proszę was o wyrozumiałość. Dość bycia pipą!!! Lecimy na całego!:D


  • 0

#2
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Witaj. Na początek muszę Cię uświadomić, że elementy typu ludzka flaga wymagają ogromu pracy i nie zrobi się tego od tak, zwłaszcza jeżeli trening z masą ciała jest dla Ciebie nowością, ale mówię to nie żeby demotywować, tyko właśnie temu zapobiec przez ustawianie sobie celów nie zbyt wymagających.

Jako laikowi kalistenicznemu polecę zacząć oczywiście od najłatwiejszych odmian - zwykłych pompek oraz podciągnięć, czy na brzuch  - wznosów nóg w leżeniu na plecach, a nawet jeszcze niżej np. podciągnięć australijskich, czy pompek na kolanach. Nie powinieneś tego traktować jako hańbę itp. i nie porywać na zbyt trudne odmiany, choć może i siła rosłaby bardziej to masa niekoniecznie, a i ryzyko kontuzji znacznie większe. Ale pewnie wiesz takie rzeczy, więc więcej nie będę pisał, jak masz pytania to spokojnie zadawaj.

 

http://kalistenikapo...enniki-postępu/

Tu masz działa "Dzienniki postępu", zachęcam do założenie dziennika, dzielenia się treningami, progresem, przemyśleniami oraz zadawania pytań.

 

Życzę motywacji, braku kontuzji oraz dobrych progresów na Twojej drodze ;)


  • 0

#3
Onizuka46

Onizuka46

    Member

  • Użytkownik
  • 21 postów
Dziękuję bardzo:) wiecie forum czytam już jakiś czas ale dopiero dziś założyłem konto. W odróżnieniu od kulturystycznych forów tutaj czuć cieplejsza atmosferę dlatego chciałem choć troche z wami popisać :) Broń boże nie będę się obrazal raczej biorę wszystko na humor xD pytań mam mnóstwo, wiem że nie będzie łatwo bo jestem trochę ciężki 78 kg, nawet mam wizję swojego planu który przerobiłem z tego forum i starych rozpisek :) 1 czerwca miałem problem zrobić 5 damskich pompek:o dziś tak za max wymuszonych z 50 zrobię na drazku tylko wisalem czy to nachwytem czy podchwytem a teraz nachwytem zrobię 8 a pod 12(pełny wyprost rąk) xd motywacja jest serio duża tym bardziej po zrzuceniu 8 kg i 13 cm w pasie a wymogi nie jakieś wybitne:) długo się witam jutro ogarnę profil i założę dziennik. Dobranoc!!:)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych