Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Cześć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
lobuzp

lobuzp

    Brak

  • Użytkownik
  • 9 postów
Cześć,

Mam 22 lata, w przeszłości grałem w siatkówkę (6 lat luźnej gry + 3 lata treningów), oraz trenowałem kick-boxing pod formułę k1 - staż 3 lata.
Zawsze miałem problemy z przybieraniem na wadzę, mam190 cm i 84.5 kg. Mam nadzieję, że wiedze z tego forum pomoże postawić mi pierwsze kroki w treningach siłowych z własną masą ciała.
Pierwsze co chce osiągnąć to 20 podciągnięć nachwytem, bezproblemowe stanie na rękach, wzrost masy ciała ( marzy mi się przebicie bariery 90 kg, ale u mnie każdy kilogram ciężko idzie)
A powodem dla którego chce wybrać kalistenike jest chęć zrobienia "flagi" na punkcie widokowym z którego jest piękny widok -ale to w przyszłości, najpierw baza.. :)

Pozdrawiam :)

Użytkownik lobuzp edytował ten post 07 sierpnia 2017 - 00:32

  • 0

#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Hej, witamy na forum ;)

 

Zachęcam do lektury pigułki wiedzy, znajdziesz ją podwieszoną w niemal każdym dziale. W razie ewentualnych pytań pisz śmiało, na pewno ktoś rozwieje Twoje wątpliwości.

 

Nie planujesz wrócić do siatkówki lub sztuk walki?

 

Życzę sukcesów.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#3
lobuzp

lobuzp

    Brak

  • Użytkownik
  • 9 postów
Cześć Pablo.

Już nawet skorzystałem z wiedzy użytkowników:)

W siatkówkę gram amatorsko ze znajomymi, czysto dla zabawy bez żadnej spiny.
Do sztuk walki możliwe ze wrócę, tylko obecnie mam inne priorytety. Ogólnie swój cel osiągnąłem, m.in. mam dużą pewność, że w razie konfrontacji (których nie szukam, wiec praktycznie ich nie mam) będę w stanie zadbać o samego siebie, lub co nawet ważniejsze o swoich bliskich ;)
  • 0

#4
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Świetnie, pozostaje mi jedynie polecić założenie dziennika treningowego u nas na forum, może to wspomóc analizowanie swoich wysiłków pod kątem dokonywanego progresu.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych