Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Cześć!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Shakti700

Shakti700

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów
Cześć wszystkim. Jestem Marcin z Wejherowa. Od 20 do 30 roku życia ćwiczyłem gimnastykę akrobatyczną i boks, potem żona, jeden dzieciak, drugi i tak skapciałem. 3 mc-e temu postanowiłem coś ze sobą zrobić i zacząłem chodzić na siłownię - ważę 75 kg i jestem typowym ektomorfikiem, więc chciałem złapać trochę masy. Któregoś razu w drodze na siłownię zobaczyłem w parku chłopaka, który robił human flag na drabinkach. No i mnie zaczarował. Nie wiem czy facet tuż przed 40-tką jest jeszcze w stanie do tego dojść, ale jak nie spróbuję to się nie dowiem. To tyle ode mnie, miłego dnia wszystkim, lecę pobuszować po forum i łyknąć trochę wiedzy😀
  • 0

#2
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Witaj. Myślę, że spokojnie jesteś w stanie dojść do figur typu human flag, ale oczywiście zajmie to jakiś czas. Wszystko też zależy od Twoich celów i priorytetów, jak priorytetem będzie flaga i większość treningów będzie pod nią skierowana to dokonasz tego szybciej, jeżeli zaś bardziej będzie Ci zależało na ogólnej sile, sprawności to ten cel będzie przybliżał się wolniej.

 

Możesz powiedzieć na czym bazuje gimnastyka akrobatyczna? podejrzewam, że różni się znacznie od gimnastyki sportowej, ale w pewnych aspektach pewnie się pokrywają i również wymaga znacznej siły? Jakie najtrudniejsze elementy wykonywałeś kiedy trenowałeś?


  • 0

#3
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Witamy

 

Mamy na pokładzie kilku ćwiczących w Twoim wieku, którzy są w stanie osiągać zamierzone cele. Warto spróbować ;)

 

Życzę sukcesów.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#4
Shakti700

Shakti700

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów
Gimnastyka akrobatyczna to dziedzina gimnastyki sportowej, głównie ścieżki i trampolina. Nie byłem w tym jakimś wielkim wyczynowcem, robiłem salta back i front, wall flip, b-twist i oba szpagaty. Dzisiaj już bym się nie odważył na salto bez kilku m-cy przygotowania. Próbowałem parę lat temu front, dobrze że w piaskownicy, bo nie miałbym zębów😀
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych