Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Siemka :D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1
Son Goku

Son Goku

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Siemka ;)

Mam 18 lat, praktykuję świadome śnienie i trenuje sporty walki, dzisiaj się bardzo zainteresowałem kalisteniką, ogólnie jestem w stanie się podciągnąć na drążku 20+ razy ale nie potrafię zrobić jakiegoś pluncha :D

Mój cel to po prostu mieć taką siłę, żeby robić te różne rzeczy typu plunche itd itd :D


Użytkownik Son Goku edytował ten post 05 marca 2017 - 23:12

  • 0

#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Hej, witamy na forum

 

Planche to zdecydowanie cel długoterminowy - zapewne przekonasz się o tym gdy zaczniesz go trenować. W jaki sposób dowiedziałeś się o kalistenice jako takiej?


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#3
Son Goku

Son Goku

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Hej, witamy na forum

 

Planche to zdecydowanie cel długoterminowy - zapewne przekonasz się o tym gdy zaczniesz go trenować. W jaki sposób dowiedziałeś się o kalistenice jako takiej?

Siedząc na forum o tematyce dragon balla zauważyłem temat Street Workout i tam był filmik gościa jak robi te różne plunche :D 


  • 0

#4
Gromowładny

Gromowładny

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 168 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Siema Goku. ;)


  • 0

#5
Bueno

Bueno

    May the force be with you!

  • Bywalec
  • 314 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Siemano i sukcesów w nowej zajawce! :)


  • 0

#6
Ambu

Ambu

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 201 postów

praktykuję świadome śnienie

 

Teach me.

 

:D


  • 0

#7
Gromowładny

Gromowładny

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 168 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Haha przydałby się w sumie taki nauczyciel :)


  • 0

#8
JoteMSW

JoteMSW

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 239 postów
  • LokalizacjaLBC

Aj tam, świadome śnienie jest łatwe, a po jakimś czasie strasznie nudne no bo co to za sen w którym sam musisz wszystko wymyślać :D


  • 0

#9
Soquł

Soquł

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 175 postów

Aj tam, świadome śnienie jest łatwe, a po jakimś czasie strasznie nudne no bo co to za sen w którym sam musisz wszystko wymyślać :D

Fajne, gdy z walenia konia do sashy grey, będziesz mógł mieć sny erotyczne z nią 

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0

#10
Ambu

Ambu

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 201 postów

Aj tam, świadome śnienie jest łatwe, a po jakimś czasie strasznie nudne no bo co to za sen w którym sam musisz wszystko wymyślać :D

Łatwe? Próbuje od miesięcy i jeszcze nigdy mi nie wyszło.

Nudne? Kwestia wyobraźni... Możliwości są nieskończone, trzeba tylko umieć korzystać z tego "narzędzia" :).


  • 0

#11
JoteMSW

JoteMSW

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 239 postów
  • LokalizacjaLBC

Ja tam w świadomych snach już się bawiłem jak się da (chociaż na pewno można wymyślić jeszcze duuużo ciekawych rzeczy), możliwości są nieskończone, sęk w tym, że ja lubię sny które niosą mnie same bo jak wymyślam sam to tak samo jak w życiu, prawie wszystko na mojej głowie XD, ale dobra, koniec bo się offtop robi. PS. na nauczenie się świadomego śnienia polecam metodę z budzikiem i afirmacje (afirmacja najprostsza metoda i najlepiej działa)

PS 2 jak by co, to nie działa tak, że jak już masz świadomość we śnie to od razu możesz robić wszystko, na początku będzie Ci bardzo ciężko stworzyć cokolwiek, a jak już coś się pojawi to najprawdopodobniej zacznie się rozmywać albo po chwili zmieni w co innego, samo uzyskanie świadomości to prosta sprawa, trudniej ją dobrze wykorzystać.


  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych