Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Bry :)

Siema elo cześć witam

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
Bueno

Bueno

    May the force be with you!

  • Bywalec
  • 314 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,

Anonimowo od jakiegoś czasu śledzę od czasu do czasu forum próbując odnaleźć się w tym wszystkim. Jest parę interesująco wypowiadających się osób, są ciekawe rozmowy w wielu wątkach i ogólnie odnoszę wrażenie, że to forum jest przyjazne. Postanowiłem więc dołączyć i mam nadzieję, że zżyję się z tym forum.

A więc nazywam się Kamil, obecnie leci 4 rok studiów oraz od długiego czasu interesuje się kalisteniką ale no jakoś nie mogłem się przełamać aby zacząć konkretnie działać w tym kierunku. Niedawno to się zmieniło, próbuję ogarnąć sobie jakiś odpowiedni sposób żywienia aby nie był katorgą i totalnie wbrew sobie, zaprzyjaźniam się też z podłogą w pokoju oraz odwiedzam postawione w mieście drążki do ćwiczeń. Mam nadzieję, że na forum znajdę odpowiedzi na nurtujące mnie pytania lub ewentualną pomoc od osób z "branży" i serdeczna graba dla wszystkich tak na koniec :)


  • 0

#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Witamy na forum

 

Są jakieś wątki na forum, które Cię szczególnie interesują? Co studiujesz? W jaki sposób zainteresowałeś się kalisteniką? Jakie są Twoje cele?

Napisz coś więcej jeśli nie masz przeciwwskazań ;)


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#3
Bueno

Bueno

    May the force be with you!

  • Bywalec
  • 314 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Witamy na forum

 

Są jakieś wątki na forum, które Cię szczególnie interesują? Co studiujesz? W jaki sposób zainteresowałeś się kalisteniką? Jakie są Twoje cele?

Napisz coś więcej jeśli nie masz przeciwwskazań ;)

Obecnie buszuję sobie w strefie 'Odżywianie' bo to chciałbym ogarnąć sobie dość solidnie i z sensem jako pierwsze. Super dopięty trening bez diety mnie nie przekonuje lecz powoli przeglądam i całe forum. Studiuję Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Dużo czasu spędziłem na serwisie YouTube gdzie trafiłem na filmiki streetworkout'u. Dodatkowo byłem za granicą na wyjeździe zarobkowym na którym poznałem między innymi dwie osoby, które ćwiczyły sobie właśnie w ten oto sposób. To były pierwsze bodźce do zainteresowania się tą dziedziną. Cele to osiągniecie solidnej bazy aby bez problemu machnąć poprawnie technicznie 10 podchwytem, 10 nachwytem, wznosy prostych nóg w zwisie tak to pozycji L aby też 10 powtórzeń nie sprawiło problemu. Głównie wzrost siły na początek :)


  • 0

#4
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Bezpieczeństwo wewnętrzne? Planujesz uderzyć w jakieś służby mundurowe w przyszłości? Kalistenika na pewno będzie niezbędna przy potencjalnych testach sprawnościowych ;)


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#5
Bueno

Bueno

    May the force be with you!

  • Bywalec
  • 314 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Racja, jak najbardziej się przyda chociaż zabieram się za nią dla poprawy ogólnej sprawności i siły w życiu codziennym nie tylko z powodu studiów. Co do samej późniejszej pracy to sam jeszcze nie jestem pewien. Studiuję bo studiuję i zobaczymy co życie przyniesie. Wyszedłem z założenia, że jakiś papier pasuje mieć bo jak już ciągnąć tą edukację to za jednym zamachem a ten kierunek jakoś najbardziej mi odpowiadał :)


  • 0

#6
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Rozumiem. W każdym razie gdybyś zdecydował się na dołączenie do jakiejś jednostki to wstaw ich testy sprawnościowe, w ten sposób może być Ci łatwiej im sprostać.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych