Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Siemanko ;-)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1
Pawel9696

Pawel9696

    Member

  • Użytkownik
  • 19 postów

Siema, wojskowy student z Wrocławia,mam 21 lat. Mam 199 wzrostu i ważę 98kg. Kalisteniką interesuję się od niedawna, ale już widzę, że ten związek przynosi mi wiele korzyści, pozdrawiam wszystkich, siła ;-)


Użytkownik Pawel9696 edytował ten post 21 lutego 2017 - 23:15

  • 0

#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Witamy na forum

 

Jaki jest Twój aktualny cel treningowy? Jak prezentuje się Twój poziom w wojsku w kontekście testów sprawnościowych?


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#3
Pawel9696

Pawel9696

    Member

  • Użytkownik
  • 19 postów

50m stylem dowolnym w 37s, 40 metrów pod wodą, 3000m w 13 minut w mundurze, butach wojskowych i z bronią, 11... podciągnięć, niestety. To wynik ostatniej sesji.


  • 0

#4
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

W takim razie wystarczy chyba tylko poprawić podciąganie i będzie nieźle. Tak jak pisałem w Twoim temacie, polecam wypróbować drabiny - jednak 2-3 razy w tygodniu, a nie niemal codziennie jak u Armstronga.

 

Jaki jest Twój ulubiony trening jeśli chodzi o pływanie? Interwały?


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#5
Pawel9696

Pawel9696

    Member

  • Użytkownik
  • 19 postów

Raczej skupiam się na długim, jednostajnym treningu pracując nad techniką, a na koniec kilka szybszych długości, próbując przepłynąć je z jak najmniejszą liczbą oddechów.


  • 0

#6
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Rozumiem, jak długo zajmuje Ci pojedyncza sesja oraz jak długo już trenujesz w ten sposób?


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#7
Pawel9696

Pawel9696

    Member

  • Użytkownik
  • 19 postów

Nie jestem pływakiem, jakoś nie przepadam za tym, lubię pójść może raz w tygodniu dla lepszej regeneracji. Powiedzmy, że pływam ciągle przez 20 minut, potem jakieś ćwiczenia na oddech i 10x25, ewentualnie trening nawrotów i skoków do wody.


  • 0

#8
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Jak na brak zamiłowania do pływania to masz chyba niezłe wyniki.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#9
Pawel9696

Pawel9696

    Member

  • Użytkownik
  • 19 postów

Znaczy wiesz, strasznie zależało mi na dostaniu się tam gdzie teraz jestem, więc przez 2 lata na ten basen jednak chodziłem dosyć regularnie, chwilowo to była jakaś tam pasja. Powiem Ci tak, na adrenalinie zejście poniżej tych 40s to nie jest duży problem, jeżeli wypracujesz skok to wypływasz na 12 metrze, nawrót kolejne kilka metrów i do przepłynięcia pozostaje tylko troszeczkę :D

Pływania uczyłem się z filmików na YT, nigdy nie miałem żadnego trenera, po prostu oglądanie filmików bezpośrednio przed basenem i ćwiczenie techniki.

Dużo też dały mi treningi z płetwami, bo pomogły ułożyć nogi w odpowiednim torze, bo wcześniej to praktycznie nimi nie machałem. 

Ale tak jak mówię, ja tam żadnym specem od pływania nie jestem, może moje 2 metry pozwalają mi jakoś tam w miarę szybko to przepłynąć, jeżeli potrzebujesz pomocy to jasne, mogę opowiadać jak ja ćwiczyłem, ale to trochę bez sensu, bo możesz powielać jakieś moje błędy itd. 


  • 0

#10
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Po prostu byłem ciekawy w jaki sposób trenujesz - ot takie zboczenie nie-zawodowe. 


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#11
Bueno

Bueno

    May the force be with you!

  • Bywalec
  • 314 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Siema wojskowy byku. Trzeba było w kosza zawodowo zacząć bo masz predyspozycje :D


  • 0

#12
Pawel9696

Pawel9696

    Member

  • Użytkownik
  • 19 postów

No niestety, armia mnie bardziej przekonała :-)


  • 0

#13
Gromowładny

Gromowładny

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 168 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Siema Paweł!


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych