Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Szkolenie na trenera kalisteniki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1
lukpoznan

lukpoznan

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów
Witam. Już dw
ukrotnie pisałem do was w sprawie szkolenia na instruktora kalisteniki. Niestety bez odzewu a jestem tym bardzo zainteresowany. Jestem z Poznania i mam pytanie czy w związku z tym będzie w najbliższym czasie organizowane takie szkolenie. A jeśli nie to gdzie . Mam nadzieję że tym razem ktoś się do mnie odezwie w tej sprawie. Proszę ewentualnie o podanie numeru telefonu pod którym mógłbym się skontaktować w tej sprawie. Pozdrawiam .
  • 0

#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

A próbowałeś napisać do Orela na prywatnej wiadomości? Z reguły ogarnia ten temat, co prawda nie wbija codziennie ale w końcu by odpisał.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#3
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Przecież dopiero co były szkolenia zarówno 1 jak i 2 lvl...było info na forum i na fb od dłuższego czasu

 

chyba, że ci chodzi czy będzie w Poznaniu ale raczej Wrocek, daleko nie masz, ludzie z nad morza dojeżdzali


  • 0

#4
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Mnie bardziej ciekawi czy ten kurs będzie kontynuowany na dalszych poziomach, bo póki co były tylko te pierwsze. A z tego co się orientuję, trzeba odbyć przeszkolenie z wszystkich czterech poziomów żeby zdobyć kwalifikacje instruktorskie - chyba że się mylę.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#5
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

No drugi był więc czemu nie następne xp raczej muszą to zrobić bo zrobili chyba z 10 pierwszych poziomów to jakby tego nie kontynuowali to byłoby nie fajnie

 

'instruktora' masz już po 1lvl, po 4 masz 'trenera' i otrzymujesz uprawnienia do szkolenia 'instruktorów' 

tyle, że są to po prostu tytuły wewnątrz organizacji (jest niby akredytacja PZ trenerów perso) i czy coś ci to da będzie zależeć myślę od konkretnego pracodawcy

 

myślę, że jak za parę lat w większych miastach zaczną powstawać siłownie kalisteniczne to będzie to coś znaczyło 

wiadomo, że lepiej mieć instruktora gimnastyki ale monopol na to mają AWFy no i skilla trzeba mieć nieporównywalnie większego


  • 0

#6
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Dzięki za wyjaśnienie, faktycznie pozostaje nam poczekać na rozwój wypadków. A Ciebie nie interesowałby instruktor gimnastyki?


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#7
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Będę na pewno robił jak pójde na magisterkę. W sumie chyba pójdę na mgr tylko po to bo gdzie indziej tego nie zrobie. Ale to jeszcze trochę przede mną bo gimnastyka to tak rozległy sport, że żeby ogarnąć wszystkie przyrządy to trochę trzeba trenować. O ile drążek/poręcze/kólka u mnie spoko to akrobatyka/skok przez przyrząd kuleje u mnie niesamowicie także na ten moment nie zdałbym ; p Się zobaczy, zastanawiam się czy generalnie i tak nie iść bardziej w stronę SW bo chyba za parę lat i tak totalnie wyprze gimke.

 

Teraz zrobiłem sobie rok przerwy od edukacji po licencjacie bo zacząłem prace jako instruktor pływania a także rekreacyjnej gimnastyki i chcę się maksymalnie na tym skupić a może zacząć też coś swojego, zobaczymy : p


  • 0

#8
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Spoko, daj znać gdybyś robił jakieś uprawnienia i jak to wygląda - pewnie na forum znalazłoby się kilku chętnych na zdobycie określonych kwalifikacji.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#9
tm_

tm_

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 146 postów

myślę, że jak za parę lat w większych miastach zaczną powstawać siłownie kalisteniczne to będzie to coś znaczyło 

 

Co to jest ta siłownia kalisteniczna? Czy po prostu masz na myśli drążki i poręcze w parku.


  • 0

#10
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

No potocznie tak to nazwałem. Po prostu siłka z masą drążków, poręczy, kółek, materacy, może jakieś trampoliny i akcesoriów przydatnych w treningu z masą własnego ciała. I na niej siłą rzeczy musieli by pracować niekoniecznie pakerscy instrukorzy czy trenerzy perso tylko właśnie ludzie z papierami na kalistenike czy gimnastykę.

 

Sporcube gdzie odbywają się szkolenia jest czymś takim, chociaż nie jest on typowo dedykowany kalistenice.


  • 0

#11
tm_

tm_

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 146 postów

Już się bałem że zaraz kalistenika okaże się sportem, który trzeba trenować w specjalnych siłowniach do niej przystosowanych. A tak to ok.


  • 0

#12
lukpoznan

lukpoznan

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów
Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda takie szkolenie 1 i 2 poziom. Chodzi mi o egzamin z czego się składa żeby go zaliczyć. Pozdrawiam
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych