Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Cześć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Hubo1986

Hubo1986

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Witam,mam na imię Hubert wiek 30 lat staż na siłowni 3 lata aktualnie trenuję a raczej uczę się kalisteniki.Do tego rower codziennie do pracy i bieganie wieczorem,startuję także w poznańskich maratonach.

Jestem z Poznania i aktualnie odwiedzam plac na Malcie i nowo powstały w parku na ratajach mieszkam na Czecha i niestety nie mam pod blokiem drążka.Szukam nowych miejsc ale nie działa mi mapka z miejscami do ćwiczeń.

Dieta jest mianowicie białko od 1,5 g do 2g na kg węgle między 3g a 4g podbijam czasem.W tygodniu bez słodyczy itp jedynie w weekendy sobie pozwalam na pizze czy coś w tym stylu.

Siłownia jest fajna ale straciłem od niej swoją zwinność i lekkość przytyłem od 65kg do 80kg w 3 lata i aktualnie próbuje trochę zjechać z wagi.

 

Pozdrawiam


  • 0

#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Witamy na pokładzie ;)

 

Zachęcam do lektury pigułki wiedzy, którą znajdziesz w niemal każdym dziale. Ponadto możesz założyć na forum swój dziennik treningowy, gdzie zamieszczałbyś swoje postępy.

Życzę sukcesów.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#3
Hubo1986

Hubo1986

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Witam nadal mi nie działa  mapka z miejscami do ćwiczeń

"Chcesz z tego skorzystać? Poproś o dostęp lub przełącz się na konto z odpowiednimi uprawnieniami."

Poprosiłem o dostęp i nic : /


  • 0

#4
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Nie pomogę w kwestiach technicznych, może prędzej napisz do Orela. Choć jeśli wpiszesz na mapach google parki do SW czy coś w ten deseń to na pewno coś znajdziesz.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych