Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Luko Luk - użytkownik


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
Dante

Dante

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 114 postów

Witajcie, jakiś czas temu studiowałem sobie materiały użytkownika Luko i wspominał on o książkach ma napisać itp. Czy wiecie co się dzieje z tym gościem, czy gdzieś działa, pisze artykuły? Jeżeli tak z chęcią przyjmę linki.

Pozdrawiam


  • 0

#2
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

https://www.facebook.com/dziennikluko/

 

Facet zajmuje się teraz ruskim stylem walki Systema:) i czymś tam jeszcze


  • 0

#3
MikeR34

MikeR34

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 67 postów
  • LokalizacjaŚląsk
Szkoda że przestał pisać na forum bo ma wiedzę i fajnie czytało się jego posty.

Użytkownik MikeR34 edytował ten post 21 października 2016 - 09:14

  • 0

#4
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Prowadzi działalność na fejsie, do którego link podesłał Remix. Generalnie skupia się na oddechu, płynności ruchu, wielu aspektach relaksacji w dyskomforcie itp. Wszystko to jest w obrębie Systemy, ale można to dostosować do dowolnej aktywności. Ponadto dalej praktykuje resety z tego co się orientuje - w końcu jest ambasadorem Original Strenght w Polsce ;)

 

Teraz organizuje chyba różne warsztaty itp. Warto śledzić jego stronkę żeby być na bieżąco. Mnie również brakuje go na forum, ale z drugiej strony demotywowało go jak bardzo ludzie sceptycznie podchodzą do jego metod i jak bardzo przywiązują się do utartych schematów.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#5
MikeR34

MikeR34

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 67 postów
  • LokalizacjaŚląsk
Jakbym się trzymał utartych schematów prawdopodobnie nie ćwiczył bym kalisteniki:)Szkoda ze teraz większość leci po karnet na siłke zamiast spróbować kalisteniki albo gimastyki dzięki czemu można też mieć siłę,sprawność dobry wygląd oraz zaoszczędzić kasę.
  • 0

#6
Dante

Dante

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 114 postów

Dziękuje za linki! Wydaje mi się ,że nie przesadzę jeśli nazwę luko najbardziej wartościowym użytkownikiem tego forum, i bardzo mi go tutaj brakuje, przekazywał naprawdę inną, bardzo inspirującą wiedze, skupiał się na rzeczach bardzo istotnych, jednocześnie z tego co widziałem, nie wciskał jej ludziom na siłę na zasadzie moja racja jest najmojsza tylko proponował jako inną drogę. Takich użytkowników i takich postaw tutaj brakuje!


  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych