Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Czesc Wszystkim


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
DawidD

DawidD

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów
Czesc, nazywam się Dawid jak to łatwo się domyslec po Niku :) Mam 20lat, moja przygoda ogólnie z samym sportem zaczela sie w wieku 16 lat gdy pierwszy raz wstapilem na siłownię, ciągnąlem tą niewlasciwa jak się okazało droga aż do 18. Przestałem ćwiczyć bo nie potrafilem nic konkretnego zbudować. Masa=zalanie a redukcja= chudy chlopak. Pierwszy raz sięgnąłem do kalisterniki rok temu w wakacje, gdy chciałem dobrze wyglądać trochę poczytalem i zaczalem robić pompki i się podciągać codziennie. Po miesiącu mialem kratę gdzie nigdy w życiu nie mogłem dojść do tak niskiego Bf. Przestalem ćwiczyć bo stwierdziłem ze dobrze wyglądam i po co.. Teraz po roku stwierdzam ze to był blad i chce zacząć znowu ćwiczyć Ale zrobić to z glowa. Mam nadzieję że znajda się pomocne dusze i pokaza jaką droga iść by mieć satysfakcję z tego i po prostu świetnie się czuć ze robi się coś co człowiek lubi/kocha. Ale się rozpisalem, jeszcze raz Witam wszystkich
  • 0

#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Witamy ;)

 

Zachęcam do lektury pigułki wiedzy, z pewnością znajdziesz w niej coś dla siebie.

 

Życzę sukcesów.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#3
upior

upior

    Weganka

  • Użytkownik
  • 16 postów

Witam, ja również jestem tutaj nowa i skorzystałam już nieco z pigułki wiedzy, jest tam mnóstwo informacji, które napewno ci się przydadzą. Polecam.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych