Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Hej!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Aleksandra

Aleksandra

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Wita się Ola z Warszawy :)

Kalistenika bardzo mi się podoba i przygodę z nią dopiero zaczynam - realizuję część treningu ze Skazanego (podejście drugie bo pierwsze przeszkodziła mi niekończąca się choroba).

O tej dziedzinie dowiedziałam się przypadkiem. Oglądając siłownię CityFit na instagramie, znalazłam konto Oli Sztaby i zafascynowały mnie cuda jakie wyczyniała na drążku.


  • 0

#2
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Witamy serdecznie, cieszy każdy nowy forumowicz, a podwójnie jeśli jest płci żeńskiej, bo niestety jest ich tutaj zdecydowanie za mało :D Najbardziej aktywną w historii forum była chyba Justyna, do której dziennika treningowego nie zaszkodzi jeśli zajrzysz ;) http://kalistenikapo...i-tak-upłynie”/

 

A w międzyczasie polecam zdobywanie dodatkowej wiedzy poprzez czytanie pigułki wiedzy  http://kalistenikapo...ści/?hl=pigułka

 

Życzę wytrwałości i dużo motywacji :)


  • 0

#3
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Witamy na forum

 

"Skazany" jest dobrym rozwiązaniem na początek, polecam z czasem oswajać się z artykułami zawartymi w pigułce (link do niej podesłał Ci James). Na forum trenuje kilka dziewczyn, powyżej masz też link do dziennika jednej z nich ;)

 

Pozdrawiam i życzę sukcesów.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#4
Aleksandra

Aleksandra

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Dziękuję za dobre słowa i linki, w weekend będzie czytane :)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych