Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

wikikali.pl - czemu nie działa?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1
Sapos93

Sapos93

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 39 postów
  • LokalizacjaKraków - Stargard

Witam,

 

tytuł tematu myśle bardzo wymowny. Chciałem dzisiaj poczytać troche o cwiczeniach, które usłyszałem tylko z nazwy np Szpiczaga, i pomyslalem ze fajnym pomyslem byloby kalisteniczna wikipedia. Poszperałem troche i odnalazlem ze juz ktos kiedys na taki pomysl wpadł i stworzył wikikali.pl. Niestety po kliknieciu w link strona sie nie wyswietla. A szkoda bo mysle ze to bylaby kopalnia wiedzy - hasło --> opis ćwiczenia wraz z jakimis fotkami jak to robić albo filmikiem.

Tak więc - dlaczego ta strona nie działa? Czy jest planowane jej ponowne odpalenie? Byłoby zajebiscie.

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź!

 


  • 0

#2
zip

zip

    Iron Body

  • Moderator

  • 177 postów
Hej, skończyła się nam ważność domeny i dlatego strona jest niedostępna, ale jej nie utraciliśmy.
<br />Mam nadzieję, że niedługo strona wystartuje ponownie lecz do tego również potrzebne są jakieś wolne fundusze.
  • 0

#3
Gromowładny

Gromowładny

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 168 postów
  • LokalizacjaWarszawa

W dalszym ciągniu nie działa, odnowienie domeny chyba nie jest drogie?


  • 0

#4
zip

zip

    Iron Body

  • Moderator

  • 177 postów
Pogadam z Orelem i dam znać
  • 0

#5
zip

zip

    Iron Body

  • Moderator

  • 177 postów
Jest sprawdzana strona, jak tylko będę coś wiedział to dam znać.
  • 0

#6
Cyriusz

Cyriusz

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 67 postów
W dalszym ciągniu nie działa, odnowienie domeny chyba nie jest drogie?


5 razy droższe od rejestracji ;p
  • 0

#7
Nutasq

Nutasq

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 37 postów

5 razy droższe od rejestracji ;p

ale to nadal tylko ok 50 zł/rok :)


  • 0

#8
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Witam niestety domena została utracona, ale możliwe że, odpalimy stronę  z końcówką .com, wtedy również będziemy mogli wrzucać treści w języku angielskim. Jeżeli byłby jeszcze ktoś chętny, aby pomóc zipowi w prowadzeniu tej strony to dajcie znać :)


  • 0

#9
zip

zip

    Iron Body

  • Moderator

  • 177 postów
Zapraszam wszystkich chętnych do współtworzenia serwisu, macie jakieś hasła, artykuły to podeślijcie do mnie na pw, będziemy je umieszczać na stronie.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych