Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Frank Medrano- ile on tam wyciska ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Siema. Byłby ktoś w stanie ocenić ile Frank Medrano mniej więcej tam może mieć nałożone na sztandze podczas wyciskania ? :)

https://m.youtube.co...h?v=uGJxpk3u9Ek

Wydaje się mało ale w końcu różne są ciężary- niektóre zajmują całą sztangę a waży tylko 80 kg a niektóre wydają się małe a dają łączną wartość ponad 100 kg..
Ciekawi mnie ile on tam może cisnąć i czy w jakiś sposób przekłada się jego siłą na trening z ciężarami:)
  • 0

#2
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

moim zdaniem talerze są 20kg i sztanga też 20. Mam taką na siłce w szkole i tyle waży ale mogę się mylić. na sztandze jest moim zdaniem 90-100. zauważ że on robi to z wielkim trudem (nie sądzę że do filmiku dali ostatnie powtórzenie) a drugi gość leci prawie lajtowo :)


  • 0

#3
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
To tak sobie szczerze mówiąc. Spodziewałem się że troche tam więcej będzie ( ok 120 ), no ale cóż nie zmienia to faktu że Franek jest silnym skur..... :) może i ten drugi z większą łatwością to robi ale jest 2 a nawet może 3 x większy;) założę się że Franek waży max 70 kg :)
  • 0

#4
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Zależy od stażu, nie śledzę jego aktywności, ale jeśli sztangę dźwiga od czasu do czasu to niezły rezultat.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#5
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Jeżeli sztangę rzadko wyciska to nie ma się co dziwić, że ciężar nie powala. Ale za to on pozamiata tych kolesi w podciąganiu ;)


  • 0

#6
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów

175 cm, około 73 kg w 2014.


  • 0

#7
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów

Zależy od stażu, nie śledzę jego aktywności, ale jeśli sztangę dźwiga od czasu do czasu to niezły rezultat.


Nie koniecznie;)

https://m.youtube.co...h?v=bxAc97K2I5M


Ogólnie wydaje mi się że na spokojnie mógłby wiecej- jakby nie patrzeć robili jakieś twm pompki przed wyciskaniem więc może już mieli " pompę " a wiadomo że wtedy i ciężar spada. Jeszcze do tego przed tym zrobił muscle upa, więc już troche zmęczył mięśnie:)

Może i nie wyciska za często ale to co on wyczynia w handstandzie jest nie do pomyślenia- siła barków, bardzo ważna w wyciskaniu. Oraz robił zwykłe pompki z Ct Fletcherem na plecach (on ponad 100 kg zapewne ;) ) a to jest mniej więcej podobny ruch. W sumie największe talerze to są chyba 25 kg wiec jakby to były te 25 to było by tam łącznie 120- czyli 50 cięższa sztanga od Franka ;)
  • 0

#8
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Laska robi ogromny mostek ale szacunek jeszcze większy bo w tak młodym wieku tyle ruszyć to jestem pod wrażeniem. No i ta świadomość, że to dziewczyna... ;)


  • 0

#9
soldier

soldier

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 166 postów

To fakt mostek bardzo pomaga ale i tak ma moc ;)


  • 0

#10
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
No roni wrażenie;) większość rurkowców w tym wieku to pustego gryfu nie podniesie :D

Ten koleś za pierwszym razem wycisnął 150 kg, wcześniej trenował tylko " weightet calisthenics "

https://m.youtube.co...h?v=eWy6b2Esurw

Jak widać można;)
  • 0

#11
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

ta dziewczyna to pewnie trójboistka więc nie ma co porównywać do franka nawet mimo tego że jest facetem. z tymi rurkowcami to bym się nie zgodził bo nawet na polskiej scenie widziałem gościa który lajtowo leciał na 120kg albo też znany gość z wywiadu na naszym forum matteo spinazolla zrobił 122kg.  co do pompek i MU przed wyciśnięciem to nie sądzę aby mu to przeszkodziło a wręcz pomogło. miał lepiej dogrzane mięsnie. 

Ogólnie dalej nie rozumię podziwu dla franka. Moim zdaniem w porówaniu z zawodnikami polskimi jest to cienki bolek który za nic ma technikę. Mimo wszystko props za to że tylu ludzi zachęcił do tego sportu. Mnie też. 


  • 1

#12
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
A co dokładnie Ci nie pasuje w jego technice ?
  • 0

#13
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów

Te wszystkie 'banan levery', nogi nie złączone itp. Jak na jego staż jest się do czego przyczepić ;)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych