Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Powitać xD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Lexu

Lexu

    Member

  • Użytkownik
  • 15 postów

Cześć na imię mam Mateusz 29 lat, chciałbym zrzucić 15 kg smalcu i wyrobić ogólną sprawność fizyczną oraz fajnie by było mieć troszkę mięśnia. Generalnie mam astmę ale mimo to będę robił ostrożnie cardio:) Byłem kilka razy na "siłce" ale jakoś ten klimat nie przypadł mi do gustu. Postanowiłem zacząć ćwiczyć kalistenikę. Mogę to robić w domu a latem na ogrodzie (chociaż do tego się nada heh). Aktualnie szukam dobrej książki żeby od czegoś zacząć. Przede mną długa droga ale nie można pękać:)

 

Pozdrawiam


  • 0

#2
novy

novy

    Student Siły

  • Bywalec
  • 495 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Witam:-) Zakładaj dziennik i ogień:-) Książkę znajdziesz, na forum opinie są o tych i tamtych. Najważniejsze to zacząć. Powodzenia :-)


  • 0

“Tension is strength. Tension is power. Tension is slow. Tension is fatigue.
Relaxation is speed. Relaxation is mobility and flexibility, and it’s also a weakness. It’s endurance, but it’s weakness.
Tension is stronger, faster, but you give out sooner. Relaxation can go longer, but you’re not as strong. Work tension and relaxation equally.”


#3
Lexu

Lexu

    Member

  • Użytkownik
  • 15 postów

Dzięki:) Dziennik założę jak ogarnę plan treningowy bo jak na razie miotam się między Lafay,Skazanym a innymi planami. 


  • 0

#4
novy

novy

    Student Siły

  • Bywalec
  • 495 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Odpowiedź znajdziesz, bo dużo tu życzliwych ludzi :-)


  • 0

“Tension is strength. Tension is power. Tension is slow. Tension is fatigue.
Relaxation is speed. Relaxation is mobility and flexibility, and it’s also a weakness. It’s endurance, but it’s weakness.
Tension is stronger, faster, but you give out sooner. Relaxation can go longer, but you’re not as strong. Work tension and relaxation equally.”





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych