Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Takao wita :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Takao

Takao

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 38 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Witam, 
Mam 19 lat i nazywam się Sebastian. Studiuję w Rzeszowie. Od dłuższego czasu zbieram się do treningu kalenistyki, ale jakoś ciężko mi zacząć. Ogólnie sport to mój żywioł i często grywam w siatkówkę jak i od czasu do czasu staram się biegać. Z siłownią miałem też bardzo dużo styczności, ale moim celem nie jest masa, tylko siła i zręczność. Chciałbym to uzyskać dzięki kalenistyce.

Moje dane:
Wzrost: 175 cm
Obecna waga: 80 kg
Gdy ćwiczyłem na siłowni to wyciskałem na klatę coś lekko ponad 80 kg (gdy ważyłem 5 kg mniej niż obecnie).

 

Ogólnie lubię ćwiczyć brzuch i triceps. Z bicepsem jest nieco słabiej ze względu, że jest to nielubiana przeze mnie partia mięśniowa :)

W plikach przesyłam swoje zdjęcia do oceny.

Na bieżąco będę czytał sobie posty na forum i wraz z nowym rokiem postanawiam przerzucić się do treningów do upadłego. Moim celem jest zrzucenie kg tak, żebym wyglądał przyzwoicie, oraz nabrania dużo siły, tak żebym bez problemu mógł robić muscle upy i inne triki :)

Witam wszystkich w nowym roku! :)

Załączone pliki


  • 0

#2
Gromowładny

Gromowładny

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 168 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Miło Cię powitać :) Sylwetka naprawdę całkiem niezła - będzie dobra na start w kalistenice :)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych