Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Adam Raw vs Romano Rengel - Strenght Wars 2k15


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz


Nareszcie walka się odbyła! Adam poradził sobie z powerlifterem, ciężka kalistenika najlepsza. ;)


Użytkownik Mateusz01 edytował ten post 24 grudnia 2015 - 20:10

  • 1

#2
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Ehh nie pisze sie kto wygrał:/ bo wtedy nie jest to tak emocjonujące bo wiesz kto wygra pomimo tego że wcale na to się nie zapowiada. Już sobie wyobrażam co bym przeżywał w ostatnich sekundach gdym nie wiedział że Raw wygra :)

Fajnie że Adam Raw wygrał ale moim zdaniem dosłownie fuksem. Powinien być remis moim zdaniem. Jakby nie ta głupota z tym dotknięciem dzwona to byłby remis jak nic.
Widać jednak ta różnice w sile nóg pomiędzy powerlifterem a kalistenikiem. Romano robił dosłownie te przysiady bez przerwy i prawie przegonił Adama pomimo tego że Raw miał już połowę zrobioną. :)
  • 0

#3
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz
Nie mogłem się powstrzymać od napisania, że wygrał. :P Fakt wygrał trochę przez farta, ale i tak we wszystkim oprócz nóg był lepszy od Romano, więc zasłużył. A co do tej końcówki to trochę zastanawia mnie to, że Romano po wykonaniu przysiadów nie biegł od razu do tego dzwonka, przecież one nie sprawiały mu żadnych problemów, więc nie mógł być aż tak zmęczony żeby nie biec, a jednak tego nie zrobił. Jak uważacie, dlaczego?

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
  • 0

#4
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Wydaje Ci się ze go wgl nie meczyly. Tak naprawde ostro był zmęczony po takiej serii i najprawdopodobniej nie doszedł do siebie tak szybko i nie zdążył sie zorientować że Adam już odłożył sztangę. Czasami sie wydaje że komuś coś lekko idzie a tymczasem on walczy sam ze sobą o każde powt. ;) Nagraj kiedys sie sb jak trenujesz na maksa i w ostatnich powt już jest naprawde ciężko. Gdy to po tem obejrzysz na filmiku będzie Ci się wydawać że lekko ci to weszło:)
  • 0

#5
Stonish

Stonish

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 133 postów

Romano po tych przysiadach nie mógł przez kilka sekund ogarnąć co sie dzieje, jak na moje to wyczerpany był i w sumie tylko dlatego przegrał, że jak wspomniałem - nie zdążył się zorientować co i jak. Taki przyćmiony był - Ci co troche ćwiczą powinni wiedzieć co mam na myśli, każdy kiedyś tak miał po ostatnim ciężkim powtórzeniu ;-)

 

Jak dla mnie to był remis chociaż ciężko mówić o tym głośno gdy całym sobą jestem za kalisteniką :ph34r:


  • 0

#6
SW96

SW96

    Sportowa rutyna, która cieszy ponad wszystko!

  • Bywalec
  • 643 postów
  • LokalizacjaŁódzkie

Powinien być jeszcze martwy ciąg albo coś dla powerliftera i byłby pewnie remis :) Znów za mało ćwiczeń, obaj są kozakami i fajnie, że jest taki kanał ;D


  • 0

Sprawność/funkcjonalność/moc/siła/wytrzymałość/mobilność > wygląd

Mięśnie są niczym jeśli nie mają użytku poza siłownią.

Ważny jest sposób w jaki budujesz swoje ciało i co potrafisz z nim zrobić.
 
 
 




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych