Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Inne pasje użytkowników


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1
Dipsiarz

Dipsiarz

    Pracuj ciężko w ciszy, niech efekty robią hałas!

  • Bywalec
  • 586 postów

Zauważyłem, że w offtopie jeszcze niema takiego tematu, a zazwyczaj się pojawia. Możecie tu pisać, jakie macie inne pasje po za kalisteniką:)

Moje pasje po za kalisteniką to Muzyka a konkretniej gra na pianine i motocykle:)


  • 0

#2
SW96

SW96

    Sportowa rutyna, która cieszy ponad wszystko!

  • Bywalec
  • 643 postów
  • LokalizacjaŁódzkie

Piłka nożna/futsal i gry komputerowe. Lubię też quadem pośmigać :)


  • 0

Sprawność/funkcjonalność/moc/siła/wytrzymałość/mobilność > wygląd

Mięśnie są niczym jeśli nie mają użytku poza siłownią.

Ważny jest sposób w jaki budujesz swoje ciało i co potrafisz z nim zrobić.
 
 
 

#3
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Hej, można powiedzieć, że moją główną pasją jest muzyka, a konkretnie granie na gitarze :) Robię to od dzieciaka. Mój obecny zespół to Sounds Like The End Of The World. Jest to zespół instrumentalny. Jesteśmy w trakcie robienia materiału na drugi pełny album. Do tej pory wydaliśmy EP i LP. Zjeździliśmy trochę europy i parę razy Polskę. Mamy na koncie koncerty z takimi zespołami jak Coma, Lipali, Tune, Collage, God is An Astronaut, This Will Destroy You, Tides From Nebula czy Long Distance Calling. Trochę festiwali polskich i zagranicznych no i własne trasy koncertowe. Tu można obadać:

 

Teledysk:

 

Płyta:

 

Live z Radia Gdańsk:

Facebook: https://www.facebook...heEndOfTheWorld

Jak się komuś spodoba zapraszam na koncerty i w Polsce i za granicą :)

 


Użytkownik Merfi84 edytował ten post 03 grudnia 2015 - 09:33

  • 2

#4
Gromowładny

Gromowładny

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 168 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Ja ostatnio pasjonuję się odwiedzaniem starych kopalń, opuszczonych miejsc i poszukiwaniami zaginionych monet czy też naboi :)


  • 0

#5
Justy^a

Justy^a

    Advanced Member

  • Instruktor

  • 1 013 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Kwalifikacje:Trener Personalny

Ja robię ozdoby na stopy z koralików :D https://www.facebook...9/photos_stream


  • 0

#6
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Ja robię ozdoby na stopy z koralików :D https://www.facebook...9/photos_stream

Już do Ciebie piszę kochana w tej sprawie na FB :)


  • 0

#7
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

Aktualnie chyba nalogowe czytanie ksiazek,tak samo nalogowo chyba je kupuje co mnie wpedza w niekonczaca sie petle....


  • 0

#8
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Ja ogólnie bardzo lubię sporty siłowego. Nie ograniczam sie do samej kalisteniki. Jakbym miał możliwość to łączył bym kalistenike siłową/ dwubój olimpijski/ trójbój/ trening z ketlami. Jeszcze lubię sporty walki. Najbardziej boks. Jak w końcu zrobią remont i wyniosą wszystkie rzeczy z garażu to w końcu powieszę sobie worek i będę mógł trenować ;) Ogólnie najbardziej lubię sporty inwidualne. Zawsze jak grali na boisku w piłkę ja wolałem sam na podwórku trenować nowe triki itd. :)
  • 0

#9
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

Tu można obadać:
Płyta:
 

Nawet niezle, od strony wykonawczej calkiem ok, tyle, ze na dluzsza mete brakuje mi troche charakterystycznosci. Rzeczywiscie troche w tym wczesnego God Is An Astronaut i Long Distance Callng.  God Is An Astronaut wlasnie troche probuja uciec od tych brzmien z poczatku dzialalnosci.


Użytkownik Salute! edytował ten post 04 grudnia 2015 - 15:10

  • 0

#10
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Ja ostatnio pasjonuję się odwiedzaniem starych kopalń, opuszczonych miejsc i poszukiwaniami zaginionych monet czy też naboi :)


Tutaj podobna pasja tego kolesia, caly ten kanal ;)

https://youtu.be/e6QdCoIBhmE

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#11
Chors

Chors

    Ad Astra

  • Bywalec
  • 354 postów
  • LokalizacjaPrawie Tatra

Moimi pobocznymi pasjami są gra na perkusji, mój zespół (duet), do którego obecnie trwa proces nagrywania drugiego pełnowymiarowego albumu, modding gier komputerowych i literatura dotycząca polskiego folkloru, legend, zapisków etnograficznych itp...


  • 0

#12
Jarowic

Jarowic

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 159 postów

Muzyka, uczę się grać na gitarze oraz flażolecie. Uwielbiam folk, neofolk, folkmetal, folkrock...wszystko co z folk xD kiedyś chcę założyć własny zespół, ale narazie skupiam się na rozwijaniu moich umiejętności. Poza tym szeroko pojęta przedchrześcijańska duchowość, religia słowian, celtów, indian itd.

 

Poza tym troszkę sztuki walki oraz grafika komputerowa ( ale to jeszcze w powijakach ;D )


  • 1

#13
bartnick

bartnick

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • LokalizacjaZąbkowice Śląskie

Hej, można powiedzieć, że moją główną pasją jest muzyka, a konkretnie granie na gitarze :) Robię to od dzieciaka. Mój obecny zespół to Sounds Like The End Of The World. Jest to zespół instrumentalny. Jesteśmy w trakcie robienia materiału na drugi pełny album. Do tej pory wydaliśmy EP i LP. Zjeździliśmy trochę europy i parę razy Polskę. Mamy na koncie koncerty z takimi zespołami jak Coma, Lipali, Tune, Collage, God is An Astronaut, This Will Destroy You, Tides From Nebula czy Long Distance Calling. Trochę festiwali polskich i zagranicznych no i własne trasy koncertowe.

Jak się komuś spodoba zapraszam na koncerty i w Polsce i za granicą :)

 

Generalnie uwielbiam muzykę instrumentalną, choć na żadnym instrumencie nie gram :(. To co gracie momentami brzmi jak djent metal w takiej złagodzonej wersji. Osobiście ostatnio mam na tapecie Wishful Lotus Proof Kuby Żyteckiego - ma niezłe umiejętności kompozycyjne i fenomenalną technikę (nie ustępuje Satrianiemu, czy Vaiowi).


Użytkownik bartnick edytował ten post 22 stycznia 2016 - 15:44

  • 0

#14
bartnick

bartnick

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • LokalizacjaZąbkowice Śląskie

Muzyka, uczę się grać na gitarze oraz flażolecie. Uwielbiam folk, neofolk, folkmetal, folkrock...wszystko co z folk xD kiedyś chcę założyć własny zespół, ale narazie skupiam się na rozwijaniu moich umiejętności. Poza tym szeroko pojęta przedchrześcijańska duchowość, religia słowian, celtów, indian itd.

 

Poza tym troszkę sztuki walki oraz grafika komputerowa ( ale to jeszcze w powijakach ;D )

 

A grasz flażolety na gitarze? :D


  • 0

#15
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Generalnie uwielbiam muzykę instrumentalną, choć na żadnym instrumencie nie gram :(. To co gracie momentami brzmi jak djent metal w takiej złagodzonej wersji. Osobiście ostatnio mam na tapecie Wishful Lotus Proof Kuby Żyteckiego - ma niezłe umiejętności kompozycyjne i fenomenalną technikę (nie ustępuje Satrianiemu, czy Vaiowi).


Dobra płyta. Też lubię Kubę i jako artystę i jako człowieka :)
  • 0

#16
Jarowic

Jarowic

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 159 postów

Bartnick, jasne że gram. Ogólnie bardzo lubię fingerstyle na akustyku, bardziej mi imponuje niż jakieś szybkie solówki. Oczywiście do szybkich gitarzystów też mam szacunek, jakby nie było wychowałem się na metalu :D Ale fingerstyle jest magiczny :D Sam fakt że można tyle zrobić jedną gitarą, bez zespołu ;)


  • 0

#17
bartnick

bartnick

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • LokalizacjaZąbkowice Śląskie

Bartnick, jasne że gram. Ogólnie bardzo lubię fingerstyle na akustyku, bardziej mi imponuje niż jakieś szybkie solówki. Oczywiście do szybkich gitarzystów też mam szacunek, jakby nie było wychowałem się na metalu :D Ale fingerstyle jest magiczny :D Sam fakt że można tyle zrobić jedną gitarą, bez zespołu ;)

 

Jak jeszcze nie znasz to Cię się spodoba, a jak znasz, to Ci po prostu przypomnę :D : Luca to obecnie jeden z moich ulubionych fingerstylowców. Generalnie, kanał Candyrat powinien przypaść Ci do gustu :)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych