Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Prośba do wyobraźni forumowiczów, brak weny :D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1
Ceglaasty

Ceglaasty

    Wszystko mogę w Chrystusie który mnie umacnia

  • Użytkownik
  • 80 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Chciałbym założyć konto na youtube na którym będę się dzielić filmami dotyczącymi mojej zmiany podczas treningu kalisteniki. Za tydzień zamierzam oddać się w ręce ( wiem jak to brzmi XD ) znajomemu, który jest trenerem personalnym, prowadzi grupę street workout + ma za sobą wiele osiągnięć.

Chce dokumentować zmiany, progresje dosłownie wszystko taki dziennik postępu, ale filmowy. Od roku ćwiczę na siłowni, ale postanowiłem powrócić do dawnego celu czyli sama technika w kalistenice. Co 2 tygodnie będę wrzucać film podsumowujący + ciekawostki z życia wzięte taki VLOG.

Celem jest pokazanie, że da radę osiągnąć coś bez diety i suplementów ( do teraz tak ciągne od roku ) a po drugie taki eksperyment ile do czasu wakacji jestem wstanie osiągnąc pod okiem profesjonalisty . 

 

 

Skróciłem troszeczke jak to wygląda, a teraz do was pytanie. Mam pare nazw konta, ale czemu by nie zobacze co wyobraźnia wasza przyniesie.

Może wam pomóc to, że mam ksywkę Cegła, cel dziennik postępu w kalistenice, bez suplementów i diety.

 

Dziękuje za wszelką pomoc :)


  • 0

„Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj”

-Jan Paweł II

 

 


#2
konop90

konop90

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 290 postów
Rozumiem że szukasz inspiracji do nazwy konta, bo jakoś chyba nie zrozumiałem tego do końca :D
<br />Chętnie będę zaglądał i może będziesz wrzucał swoje progresje do różnych ćwiczeń, urywki treningów itp.
<br />
  • 0

#3
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Ee nie wiem czego tu szukać specjalnego.... MOŻE CEGŁASW? xD


  • 1

#4
Eratoo

Eratoo

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 135 postów
  • LokalizacjaNamysłów
Może kreatywny to ja nie jestem, ale może... "Ceglaasty"? Ewentualnie dodać to "SW" :D

Master your mind. Master your body.
  • 1

#5
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Szczerze? Czy nazwiesz vlog "Ceglastopory" czy "Ceglastenika" czy zwyczajnie "Cegła radzi" to jeśli zawartość będzie ciekawa i z sensem to będziesz miał subskrybcje :) Nazwa nie ma znaczenia, a produkt i jego jakość więc na moje więcej energii teraz włóż w "produkcję" i pomysły na realizację takich filmików niż w wymyślanie nazwy :)


  • 1

#6
SW96

SW96

    Sportowa rutyna, która cieszy ponad wszystko!

  • Bywalec
  • 643 postów
  • LokalizacjaŁódzkie

Cegławorkout


  • 1

Sprawność/funkcjonalność/moc/siła/wytrzymałość/mobilność > wygląd

Mięśnie są niczym jeśli nie mają użytku poza siłownią.

Ważny jest sposób w jaki budujesz swoje ciało i co potrafisz z nim zrobić.
 
 
 

#7
Ceglaasty

Ceglaasty

    Wszystko mogę w Chrystusie który mnie umacnia

  • Użytkownik
  • 80 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Merfi ale mi humorek poprawiłeś tym ceglastenika :D ! leżałem i kwiczałem ! Dziękuje wszystkim za propozycje !!!

Wiem, że nazwa jest zbędną rzeczą bo jeżeli produkt będzie ciekawy i zainspiruje to ludzie niezaleznie od nazwy wejdą, ale chcialem uslyszec wasze propozycje !


Użytkownik Ceglaasty edytował ten post 12 listopada 2015 - 14:03

  • 0

„Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj”

-Jan Paweł II

 

 


#8
Dante

Dante

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 114 postów

Dobry pomysł na YT, nie ma aż tak dużo kalisteniki, z chęcią pooglądam. Pozdrawiam.


  • 0

#9
Lestero

Lestero

    JEDZ dobrze, TRENUJ ciężko, ŚPIJ dużo!

  • Użytkownik
  • 37 postów
  • LokalizacjaWrocław/Okolice

Super pomysł, chętnie bym pooglądał coś takiego. Parę lat prowadziłem kanał na YT z sukcesami (nie o treningach, amatorskie filmy w stylu machinima) więc pamiętaj tylko żeby to było dobrze i ciekawie zmontowane, ogarnij najlepiej program typu Sony Vegas (nie ważne która odsłona od 9-12 wiele się nie różnią), dodawaj jakieś wstawki z polotem, humorem i fantazją, wymyśl jakby formę swojego programu jak to robią w telewizji a prędzej czy później jesteś skazany na sukces. Jeśli nie zależy ci na pozyskaniu szerokiego grona odbiorców, to możesz się skupić tylko na pokazywanych ćwiczeniach ale wtedy uderzysz głównie tylko w elektorat kalisteniczny więc nie oczekuj nie wiadomo ile wyświetleń, my tak czy siak będziemy oglądać! :)

 

dorzucę swoje trzy grosze: Cegła Power, Ceglany, Ceglana Pompka


  • 0

tumblr_mnvxojg2Wp1s9z343o1_500.gif


#10
Ceglaasty

Ceglaasty

    Wszystko mogę w Chrystusie który mnie umacnia

  • Użytkownik
  • 80 postów
  • LokalizacjaKoszalin
Dziękuję Lestero za pomoc :) juz w tym tygodniu pierwszy odcinek wiec sam ocenisz. Sony Vegas to moje oczko w głowie wiec znam ten program na pamięć.
  • 1

„Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj”

-Jan Paweł II

 

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych