Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Chrześcijańska motywacja :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1
Ceglaasty

Ceglaasty

    Wszystko mogę w Chrystusie który mnie umacnia

  • Użytkownik
  • 80 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Natknąłem się na film, który jest jednym z wielu filmów motywacyjnych, ale nie jest taki sam.

Wyróżnia go to, że tutaj opiera się on na wierze, ale nie w samego siebie, ale w Boga. 

Jest mnóstwo filmów motywacyjnych w których główna reguła wierz w siebie i nikogo innego bo wiara czyni cuda. Co prawda to prawda, ale nie podoba mi się takie anty nastawienie. 

 

Nie chce rozpoczynać bójek religijnych więc proszę jeżeli nie zgadzacie się z przekazem filmu bądź po prostu chcecie zabłysnąć tym, że jesteście ateistami, okultystami czy wierzycie w potwora spaghetii zostawcie to dla siebie, szanuje, ale nie akceptuje :)

 

 

 


Użytkownik Ceglaasty edytował ten post 10 listopada 2015 - 22:33

  • 11

„Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj”

-Jan Paweł II

 

 


#2
Justy^a

Justy^a

    Advanced Member

  • Instruktor

  • 1 013 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Kwalifikacje:Trener Personalny
No ode mnie rep : )
  • 0

#3
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Nareszcie pożądny filmik motywacyjny :) Wielkie dzięki za niego :)


  • 0

#4
Jokasx

Jokasx

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów

Świetny filmik, dodam go sobie do zakładek :)


  • 0

#5
Rafiki

Rafiki

    KalistenikaPolska

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • LokalizacjaSzczytno

Daaawno nie byłem na forum, ale wchodzę i widzę że warto skomentować ten post, dzięki za filmik @Ceglaasty, świetna motywacja  ;)


  • 0

#6
Ceglaasty

Ceglaasty

    Wszystko mogę w Chrystusie który mnie umacnia

  • Użytkownik
  • 80 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Ciesze się, że widzę takie odpowiedzi :) !!! Obawiałem się, że zostanę trochę " wyśmiany "  z powodu przekazu tego filmiku i nie chciałem go zbytnio umieszczać, ale przeczytałem cytat w Biblii, a dokładnie :

 

Mt 10,32-33

 

Do każdego, kto przyzna się do mnie przed ludźmi, przyznam się i ja przed moim Ojcem, który jest w niebie, a każdego kto mnie się wyprze przed ludźmi, wyprę się i ja przed moim Ojcem, który jest w niebie 

 

 

 

I postanowiłem nie myśleć o opinii internautów. 


Użytkownik Ceglaasty edytował ten post 10 listopada 2015 - 22:59

  • 1

„Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj”

-Jan Paweł II

 

 


#7
_Rafał_

_Rafał_

    Member

  • Użytkownik
  • 29 postów

Bardzo fajny filmik, wiele z tego co jest w nim powiedziane to cytaty z pisma świętego więc tym większa jest to ciekawostka dla niektórych zapewne ;).

Rep dla Ciebie już poleciał a ja dorzucę od siebie też jedną historię może dla niektórych motywującą.

 

https://youtu.be/9jrvDu8zKdg

 

Kanał na którym jest ten filmik mogę polecić szukającym tego typu niekoniecznie narzucających się treści, historii, inspiracji itp.


  • 1

#8
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Ciesze się, że widzę takie odpowiedzi :) !!! Obawiałem się, że zostanę trochę " wyśmiany "  z powodu przekazu tego filmiku i nie chciałem go zbytnio umieszczać, ale przeczytałem cytat w Biblii, a dokładnie :

 

Mt 10,32-33

 

 

I postanowiłem nie myśleć o opinii internautów. 

 

Nie warto się przejmować, ludzie i tak będą gadać. Po prostu trzeba robić swoje i wierzyć. A Pan Bóg o nas dba i nam tego nie zapomni. Musimy tylko wytrwać mocni w wierze :)


  • 1

#9
Chors

Chors

    Ad Astra

  • Bywalec
  • 354 postów
  • LokalizacjaPrawie Tatra

Obawiałem się, że zostanę trochę " wyśmiany "  z powodu przekazu tego filmiku 

 

Niesłusznie. Sam na wskutek pewnych zawirowań i rozterek duchowych nie mogę się uznać za chrześcijanina, a filmik motywuje mnie bardziej niż wszystkie inne i doceniam zawarty w nim przekaz. Prawdę mówiąc, to pierwszy, który serio dał mi do myślenia. 


  • 0

#10
Rafiki

Rafiki

    KalistenikaPolska

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • LokalizacjaSzczytno

Dokładnie, jak widać nie można się wycofywać, bo odzew jest wbrew pozorom dobry. Nie mówię tego bo czuję się odważny ale właśnie chwała ci za to że przełamujesz barierę, w dodatku pokazałeś jeden z bardziej motywujących filmików jakie widziałem ;) Dobrze jest mieć takich ludzi, tak jak dziś na Marszu Niepodległości dobrze było słyszeć: Bóg, Honor, Ojczyzna!


  • 0

#11
Gromowładny

Gromowładny

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 168 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Według mnie każda motywacja jest dobra :)


  • 0

#12
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Przecież motywacja niezależnie od jej źródła - jeśli spełnia swoje zadanie to jest dobra. Jeśli ktoś ćwiczy dla swojego ciała - good. Jeśli ktoś ćwiczy dla swojego umysłu - good. Jeśli ktoś ćwiczy dla Boga - good. Jeśli ktoś ćwiczy dla Buddy - good. Jeśli ktoś ćwiczy dla swojej żony - good. Itd. Nie uważam, że religia jakoś się z tego wszystkiego wybija. Ludzie znajdują w bardzo różnych miejscach motywację do tego aby zmieniać swoje życie i jeśli ta zmiana oddziałowuje na tą osobę pozytywnie, a nie destrukcyjnie to klaszczę i kłaniam się :)

PS. Filmik spoko ;)


  • 0

#13
AlbertDeSalvo

AlbertDeSalvo

    Member

  • Użytkownik
  • 11 postów
Aż mnie ciarki przeszły :)<br /><br />Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka<br /><br />
  • 0

#14
Dante

Dante

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 114 postów

Pozwolicie ,że pojade tutaj swoim ulubionym cytatem z Wieśka :)

"...cenię
i szanuję to, w co wierzysz. Bo twoja wiara i poświęcenie, cena milczenia, jaką
płacisz, uczynią cię lepszą, bardziej wartościową istotą. A przynajmniej mogą
cię taką uczynić. A moja niewiara nie może nic. Jest bezsilna."

 

Co do motywacji, jeśli jesteś wierzący, super ,że tego używasz nawet w taki sposób, u mnie się to nie sprawdza niestety, nie moje klimaty - ale powiem ci ,że wiele grup najlepszych wojowników w historii korzystało właśnie w boju z religijnego uniesienia, (zwykle połączonego z samookaleczeniem) i uzyskiwali niesamowite rezultaty ;)


  • 0

#15
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Pozwolicie ,że pojade tutaj swoim ulubionym cytatem z Wieśka :)

"...cenię
i szanuję to, w co wierzysz. Bo twoja wiara i poświęcenie, cena milczenia, jaką
płacisz, uczynią cię lepszą, bardziej wartościową istotą. A przynajmniej mogą
cię taką uczynić. A moja niewiara nie może nic. Jest bezsilna."

 

Co do motywacji, jeśli jesteś wierzący, super ,że tego używasz nawet w taki sposób, u mnie się to nie sprawdza niestety, nie moje klimaty - ale powiem ci ,że wiele grup najlepszych wojowników w historii korzystało właśnie w boju z religijnego uniesienia, (zwykle połączonego z samookaleczeniem) i uzyskiwali niesamowite rezultaty ;)

 

Cytat zaprawdę zacny :)

 

Widać po sygnaturze ;) każdy ma swą drogę i niech tak będzie.


  • 0

#16
Dante

Dante

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 114 postów

Jeżeli to miałeś na myśli to moja sygnatura z ciemną stroną chrześcijaństwa wspólnego nic nie ma :P choć często bywa w ten sposób błędnie interpretowana.

 A co do motywacji na tle takim religijnym to jest ona znacznie głębsza niż zwyczajna motywacja, ale i tak, najważniejsza jest samodyscyplina :)


  • 0

#17
Tomal

Tomal

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Dzięki Ceglasty. Kończę się obijać, idę robić swoją dzienną dawkę pompek.


  • 0

#18
_Rafał_

_Rafał_

    Member

  • Użytkownik
  • 29 postów

W temacie nowy filmik:

 


  • 1

#19
_Rafał_

_Rafał_

    Member

  • Użytkownik
  • 29 postów

Kolejny filmik motywacyjny, bo według mnie motywacja to dużo więcej niż filmiki ludzi robiących fajne triki ;). Zdecydowanie bardziej dla tej brzydszej części forum.

 


Użytkownik _Rafał_ edytował ten post 25 stycznia 2016 - 20:04

  • 1

#20
majlo

majlo

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 200 postów

mega motywacja! 


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych