Skocz do zawartości

Nasze strony:Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Szkolenie na trenera kalisteniki !

kursy szkolenia trener kalistenikapolska trenerzy kalistenikapolska

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Orel

Orel

  Szeryf :D

 • Administrator - Boss

 • 582 postów

I Ogólnopolskie szkolenie na trenera kalisteniki – 28.11.2015  Wrocław

 

Sala treningowa Sport Cube – Pierwszy w Polsce klub certyfikowany przez KalistenikaPolska (atestowane sale przyjazne treningowi kalisteniki)

 

ZOBACZ PLAKAT

Spoiler

 
Zapraszamy wszystkich chętnych na pierwsze szkolenie instruktorskie na trenera KalistenikaPolska.
Kurs na poziomie 1 – podstawowym ( instruktorskim ).
 
1 dniowe szkolenie KalistenikaPolska: 28 Listopada 2015 godz: 10:00 – Wrocław/Sala Sport Cube
 
 
 
Kilka słów od nas…
Społeczność KalistenikaPolska rozszerza się i to bardzo szybko, tak samo jak przybywa coraz więcej osób, które uprawiają ten sport, razem z wami rozwijamy się, chcemy iść do przodu i chcemy sprostać nadchodzącym potrzebom i oczekiwaniom, dlatego zorganizowaliśmy się i  już w najbliższym czasie wejdzie w życie sporo zmian, na pewno na lepsze. Wiadomo każda zmiana niesie za sobą ryzyko, ale na pewno przyniesie to pozytywne rezultaty. Jesteśmy świadomi tego ze nie każdy i nie każdemu spasują nowości i będą to negować, ale nie robimy tego dla nich robimy to dla osób, które nie chcą stać w miejscu a chcą się rozwijać i iść do przodu (podkreślamy że, nie za wszelką cenę). Na tym etapie na którym jesteśmy, mówię tutaj o całym społeczeństwie KalistenikaPolska, zmiany i projekty które nadejdą,  dadzą możliwość rozwoju każdemu z was!
 
Tak na wstępie... a teraz krótko o organizacji szkoleń na trenerów KalistenikaPolska.
 
Wybraliśmy taka drogę,  bo prędzej czy później ktoś inny by to zrobił i podjął to wyzwanie - wyzwanie organizacji i szkoleń przyszłych profesjonalnych trenerów kalisteniki.  Organizacja takich kursów to nie jest wcale prosta sprawa i zajmuje sporo prywatnego czasu na przygotowania jak i sporo pieniędzy,  które trzeba w to zainwestować. Ale nie ma nic za darmo - chcemy się rozwijać, dlatego musimy działać! Jesteśmy  największą społecznością w kraju i czujemy się w obowiązku do stworzenia takich możliwości każdemu. Chcemy wyszkolić przyszłą kadrę trenerska, która będzie ściśle współpracować z nami i z wami, niosąc pomoc z zakresu wiedzy i praktyki osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem jak i dla osób bardziej zaawansowanych. Pamiętajmy ze, człowiek uczy się całe życie i nieważne na jakim stopniu zaawansowania jesteśmy, zawsze możemy coś więcej wynieść od osoby bardziej doświadczonej w danej dziedzinie.  Uczestnicy takich kursów(instruktorzy) którzy zdobędą najwyższy poziom - poziom trenerski, będą do waszej dyspozycji na forum jak i w salach treningowych z naszym atestem. 
Dzięki temu poziom wiedzy i poziom wytrenowania osób na tym forum i w całej Polsce będzie jeszcze większy i na wyższym poziomie.  
Taki jest nasz plan, jeżeli komuś się to nie podoba, to ma takie prawo, może dalekim łukiem obchodzić to forum i te szkolenia, ale tak jak mówiłem to nie dla nich to robimy ! :)
Koniec gada poniżej przedstawiamy plan zajęć i pozostałe zagadnienia oraz najczęściej zadawane pytania.
 
 
 
Opis/Program zajęć:
 
Spoiler

 
 
 
Współpraca trenerów z KalistenikaPolska:
Przyszli trenerzy, którzy pozytywnie zdadzą egzaminy na trenera KalistenikaPolska ( poziom 4 ), będą mieć możliwość ścisłej współpracy z KP. ( Wszytsko będzie zatwierdzone umową )

 • Jakie możliwości daje współpraca ?

- organizacja kursów instruktorskich w swoim mieście (reprezentowanie KP)
-  pełne wsparcie trenerów na portalu KP (własne konto, plan zajęć, reklama)

 • Obowiązki trenera na portalu:

- pełne wsparcie użytkowników swoją wiedzą, doświadczeniem (odpowiedzi na zadawane pytania)
- wsparcie na forum
 
 
 
Najczęściej zadawane pytania:

Spoiler

 
 
 
Formularz zgłoszeniowy / rezerwacje miejsc / wpłaty:
 
Spoiler


  
 
Informacje ogólne:
Spoiler


 • 0

#2
Orel

Orel

  Szeryf :D

 • Administrator - Boss

 • 582 postów

Do pierwszego postu zostały dodane pełne informacje (opis, program zajęć, najczęściej zadawane pytania i inne zagadnienia)

 

Cieszymy się z zainetresowania szkoleniem. :)

 

P.S. Pozostało jeszcze kilka miejsc wolnych.


 • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kursy, szkolenia, trener, kalistenikapolska, trenerzy kalistenikapolska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych