Jump to content

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Photo

No witam!


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
dDomin

dDomin

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 posts

No witam was moi mili jestem Dominik z Krakowa, 22 lata nie dawno skończone, może słówko o mnie, kiedyś z jakieś 3 lata temu ważyłem 130 kg dzięki dobrej diecie i ciężkiemu treningowi na siłowni udało mi się zejść na 85 kg przez 2 lata, ale powiedzmy że tak się potoczyło, że przez ostatni rok zacząłem znów pić i palić (mniejsza z tym dla czego), trenować na siłce trenowałem ale nie jakoś bardzo systematycznie, no i niestety przytyłem prawie 15 kg , ale na szczęście miesiąc temu znów wróciłem do siebie, więc od razu prawie przestałem całkowicie pić i palić, przez ten miesiąc tak delikatnie zacząłem redukcje na razie bez konkretnej diety tak żeby się przygotować do tej właściwej, od listopada już lecę piecem z dietą i treningami. Tak doszedłem do wniosku że zamiast treningu siłowego na siłce, w sumie bardziej zależało by mi na takiej ogólnej sprawności, kondycji więc przyszedłem do was mam nadzieje że przygoda z kalisteniką mi w tym pomoże, oczywiście trenować na siłce bardzo lubię więc zakładam że od czasu do czasu będę ćwiczył, a że akurat mam sprzęty w domu to problemu nie będzie. Mam nadzieje że dobrze mnie przyjmiecie w swoje grono i osiągnę to co planuje. PZDR

 


  • 0

#2
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2,335 posts
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
45kg :) imponujace.

Witamy.

Wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users