Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj siÄ™ Zarejestruj siÄ™
Zdjęcie

Czy forum jeszcze działa?


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1
kalistenista

kalistenista

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 89 postów

Witam wszystkich,

moje pytanie kieruje wprost do administratorów forum.

Czy forum jak i społeczność nadal istnieje tutaj i można spodziewać się odpowiedzi na pytanie, a może jednak forum umarło?

Wiem że były jakieś problemy techniczne, które spowodowały że trochę się pogorszyło.

Jeżeli to forum niestety upadło to gdzie teraz jest jego kontynuacja?

 

Pytam bo bardzo dużo się tutaj nauczyłem, pamiętam że społeczność była super pomocna i merytoryczna.

 

Dzięki z góry za odpowiedź

 


  • 0

As long as you fight, you are the winner

św. Augustyn


#2
Salute!

Salute!

    Salute!

  • ZasÅ‚użony
  • 1 391 postów

Pewnie wszyscy na fejbuniu siedza


  • 0

#3
SenseJLF

SenseJLF

    Administrator

  • Administrator - Boss

  • 262 postów
  • LokalizacjaSzczytno

Witam wszystkich,

moje pytanie kieruje wprost do administratorów forum.

Czy forum jak i społeczność nadal istnieje tutaj i można spodziewać się odpowiedzi na pytanie, a może jednak forum umarło?

Wiem że były jakieś problemy techniczne, które spowodowały że trochę się pogorszyło.

Jeżeli to forum niestety upadło to gdzie teraz jest jego kontynuacja?

 

Pytam bo bardzo dużo się tutaj nauczyłem, pamiętam że społeczność była super pomocna i merytoryczna.

 

Dzięki z góry za odpowiedź

 

Siemka.
Na chwilę obecną na forum jest dziwna sytuacja ;) ruch jest ale postów nie przybywa sporo więc chyba tylko ludzie czytają zawartość.

Co mnie jednak bardzo cieszy że wracają użytkownicy na forum.


  • 0

Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

 


#4
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Siemka.
Na chwilę obecną na forum jest dziwna sytuacja ;) ruch jest ale postów nie przybywa sporo więc chyba tylko ludzie czytają zawartość.

Co mnie jednak bardzo cieszy że wracają użytkownicy na forum.

 

Sprawdź priv w wolnej chwili.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#5
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Szkoda trochÄ™ tego forum, umarÅ‚o Å›mierciÄ… naturalnÄ… jak 90% innych for. Mam do niego mega sentyment bo bardzo dużo siÄ™ dowiedziaÅ‚em, ogromna skarbnica wiedzy i swojego czasu również spoÅ‚eczność, która siÄ™ wzajemnie motywowaÅ‚a i wspieraÅ‚a. To byÅ‚y czasy ;) 

A odpowiadając na pytanie - raczej nie uzyskasz odpowiedzi, chyba że akurat będziesz miał szczęście i ktoś się zaloguje zobaczyć czy coś się dzieje.


  • 3

#6
Salute!

Salute!

    Salute!

  • ZasÅ‚użony
  • 1 391 postów

Szkoda szkoda, teraz lans na insta i fejach a znalezienie rozmowy sprzed pol roku graniczy z cudem. A tutaj wszystko elegancko wisi od lat, mozna wrocic doczytac, znalezc.

Niestety przez te 10 lat swiat mocno zwariowal.


  • 0

#7
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Szkoda szkoda, teraz lans na insta i fejach a znalezienie rozmowy sprzed pol roku graniczy z cudem. A tutaj wszystko elegancko wisi od lat, mozna wrocic doczytac, znalezc.

Niestety przez te 10 lat swiat mocno zwariowal.

 

Jest może jakieś miejsce, gdzie jeszcze się udzielasz?

 

Nie jestem pewny czy inne fora, np. gimnastycy, jeszcze prosperujÄ…. 


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#8
Bueno

Bueno

    May the force be with you!

  • Bywalec
  • 314 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Posty Salute! na tym forum zawsze czytane uważnie! To forum to dobra skarbnica wiedzy i ciekawych dyskusji. Dobrze, że można wrócić odkurzyć niektóre wątki ;)


  • 0

#9
KalistenicznyFan

KalistenicznyFan

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Panie i Panowie, gdyby Administracja planowaÅ‚a kiedyÅ› zamknąć stronÄ™ kalistenikapolska.pl to proszÄ™ o kontakt. ChÄ™tnie jÄ… odkupiÄ™ i spróbujÄ™ swoich siÅ‚ w jej reaktywacji. 

Email w celu kontaktu jest w moim profilu. 

 

Pozdrawiam! 


  • 0

#10
Kooneer

Kooneer

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 140 postów
  • LokalizacjaZabrze

Cześć, forum chyba umarło śmiercią naturalną, jak większość forum w internecie. Też mam mega sentyment do tego miejsca i jest tu nagromadzone sporo wiedzy. Jeśli ktoś zna jakieś miejsca które jest podobne do naszego i żyje to proszę o podzielenie się :D (oprócz Reddita)


  • 2

#11
KalistenicznyFan

KalistenicznyFan

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Z tego co zauważaÅ‚em to tu jest aktywność: https://workoutathle...etes.com/forum 

 

 

 

Też mam mega sentyment do tego miejsca i jest tu nagromadzone sporo wiedzy

Dlatego właśnie chciałbym odkupić, żeby to miejsce nie zniknęło z sieci bo szkoda :)


  • 1

#12
Salute!

Salute!

    Salute!

  • ZasÅ‚użony
  • 1 391 postów

No szkoda, kiedys byl tu ogien i dyskusje a teraz wiater hula


  • 0

#13
Dejwol

Dejwol

    Member

  • Użytkownik
  • 14 postów

Ja także z chęcią przyłożę się do reaktywacji forum. Tutaj dla mnie wszystko się zaczęło. Pierwsze miejsce, na które trafiłem ponad 10 lat temu, kiedy zacząłem swoją przygodę z treningiem z własną masą ciała, i które zawsze sprawowało u mnie prym w kwestii "kalistenicznej merytoryki".


  • 0

#14
SenseJLF

SenseJLF

    Administrator

  • Administrator - Boss

  • 262 postów
  • LokalizacjaSzczytno

Na chwilę obecną nie zamierzamy sprzedawać forum, opłacam domenę oraz serwer z własnych środków ponieważ jak i Wy mam spory sentyment do tego forum jak również zdaję sobie sprawę jaka ilość wiedzy tutaj jest.

To też jest delikatny problem ponieważ forum jest postawione na silniku który ciężko unowocześnić, próbowałem znaleźć kogoś kto by postawił forum np. na WordPress z jednoczesnym przeniesieniem wszystkich wątków tematów i postów (że by tego nie stracić) i albo znalazła się firma, która chce kosmiczne pieniążki nie dając gwarancji że to się uda albo firmy rezygnują :(

Z trzeciej strony też racja jest taka że teraz wszyscy szukajÄ… szybkich mediów typu Facebook, Insta itp. 

 

W każdym razie bez walki siÄ™ nie poddamy ;) 


  • 0

Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

 


#15
Giryu

Giryu

    Member

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • LokalizacjaGdaÅ„sk

Ja też często powracam na forum. Ogromna skarbnica wiedzy (szczególnie że w porównaniu z tymi forami typu SFD panuje tutaj o wiele większy porządek i o wiele łatwiej znaleźć tu to czego się potrzebuje) i wielka szkoda że aktywność tutaj tak spadła. Może da się coś z tym zrobić?


  • 0

#16
KalistenicznyFan

KalistenicznyFan

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Forum o kalistenice/street workout typowo można wymienić 4: Kalistenikapolska.pl, Gimnastycy.pl, Workout-Polska.pl i WorkoutAthletes.com 

Może gdyby wÅ‚aÅ›ciciele wszystkich tych for poÅ‚Ä…czyli siÅ‚y i zrobili jedno wspólne forum to wtedy byÅ‚aby szansa przebić facebookowe grupy w tej tematyce. Aczkolwiek mam wrażenie, że i tam aktywność spada. 


  • 1

#17
Giryu

Giryu

    Member

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • LokalizacjaGdaÅ„sk

Forum o kalistenice/street workout typowo można wymienić 4: Kalistenikapolska.pl, Gimnastycy.pl, Workout-Polska.pl i WorkoutAthletes.com 

Może gdyby wÅ‚aÅ›ciciele wszystkich tych for poÅ‚Ä…czyli siÅ‚y i zrobili jedno wspólne forum to wtedy byÅ‚aby szansa przebić facebookowe grupy w tej tematyce. Aczkolwiek mam wrażenie, że i tam aktywność spada. 

Myślę że trzeba byłoby dużo czasu poświęcić na to żeby promować forum. Na FB, Instagramie, yt i tak nawet na tiktok poprzez na przykład regularne wrzucanie sampli treningowych. Lub innych rzeczy zwiazanych z Kalisteniką. Jeśli o treści chodzi to można zacząć od próbek tego co już jest ustandaryzowane na forum i linkować ludzi po więcej. Może jakieś filmiki z przykładowymi planami treningowymi i wtedy na koniec zawsze logo i link do forum dla tych co chcą więcej... W każdym razie aktywna promocja nawet jeśli nie pełnymi filmami na yt to krótkimi migawkami na relacje itp. Myślę że raz w tygodniu na wszystkie portale i tyle. Ludzie też zapominają, poza tym na tych grupach np na fb chyba też nie zabronią się promować czy jak to jest?


Użytkownik Giryu edytował ten post 01 grudnia 2022 - 02:03

  • 1

#18
KalistenicznyFan

KalistenicznyFan

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Jak zadaÅ‚em podobne pytanie na pewnej grupie o wspomniane wczeÅ›niej strony to post zostaÅ‚ usuniÄ™ty, potraktowali jako konkurencjÄ™. 


  • 0

#19
SenseJLF

SenseJLF

    Administrator

  • Administrator - Boss

  • 262 postów
  • LokalizacjaSzczytno

Myślę że trzeba byłoby dużo czasu poświęcić na to żeby promować forum. Na FB, Instagramie, yt i tak nawet na tiktok poprzez na przykład regularne wrzucanie sampli treningowych. Lub innych rzeczy zwiazanych z Kalisteniką. Jeśli o treści chodzi to można zacząć od próbek tego co już jest ustandaryzowane na forum i linkować ludzi po więcej. Może jakieś filmiki z przykładowymi planami treningowymi i wtedy na koniec zawsze logo i link do forum dla tych co chcą więcej... W każdym razie aktywna promocja nawet jeśli nie pełnymi filmami na yt to krótkimi migawkami na relacje itp. Myślę że raz w tygodniu na wszystkie portale i tyle. Ludzie też zapominają, poza tym na tych grupach np na fb chyba też nie zabronią się promować czy jak to jest?

posiadamy wszystkie te media po za Tik Tokiem ;) 
Moim zdaniem trzeba zacząć od aktualizacji skryptu forum, kolejny krok to powrót na FanPage. 
Co do promowania na innych grupach bywa różnie z podejÅ›ciem administracji. 

 

 

Jak zadaÅ‚em podobne pytanie na pewnej grupie o wspomniane wczeÅ›niej strony to post zostaÅ‚ usuniÄ™ty, potraktowali jako konkurencjÄ™. 

Jak mogÅ‚eÅ› tak bezczelnie pytać :D :D :D 
 

 

... panuje tutaj o wiele większy porządek i o wiele łatwiej znaleźć tu to czego się potrzebuje) ...

A dziÄ™kujÄ™ ... trochÄ™ pracy mnie i reszty ekipy kosztowaÅ‚o zapanowanie nad wszystkim ;) 


  • 0

Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

 


#20
eGzu

eGzu

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 160 postów

Z trzeciej strony też racja jest taka że teraz wszyscy szukajÄ… szybkich mediów typu Facebook, Insta itp. 

Tego kompletnie nie rozumiem, może dlatego, że jestem z 88 roku.
Dla mnie forum to najlepsze medium. Na FB, insta itp. liczy się to co jest teraz, dawne posty spadają na dół i zakopywane są mułem.
Na forach jest wszystko czytelne i wiadomo co, gdzie szukać i jak już coś znalazłeś, to wiesz gdzie się znajduje i nigdy nie znika.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych