Jump to content

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Photo

pierzasty plan

trening skazany na trening wielka 6

  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
pierzu

pierzu

    Member

  • Użytkownik
  • 11 posts

Witam,

Plan treningowy to 10x5, trenuje w niedziele, wtorek i czwartek. Wykorzystuje w nim rozne etapy wielkiej 6 według skazanego i mam w nim:

niedziela
podciaganie (krok 5 pełne podciaganie)
pompki (krok 6 pompki wąskie)
przysiady (krok 5 pełne przysiady)

wtorek
pompki (krok 6 pompki wąskie)
mostki (krok 4 mostek na głowie)
stanie na rekach (krok 1 stanie na głowie przy scianie)

czwartek
podciaganie (krok 5 pełne podciaganie)
przysiady (krok 5 pełne przysiady)
wznosy nog ( krok 7 wznosy zgietych nóg w zwisie)

 

Mam w planach przechodzic na kolejne poziomy wielkiej szostki i wtedy cwiczenia w planie beda sie zmieniac, ale czas pokaze:)
w dni nie treningowe mam zamiar troche poraczkowac, porozciagac sie i pocwiczyc pierwsze kroki do planche, handstand


  • 0

#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3,444 posts

Plan jest w porządku o ile wyrobisz z regeneracją. Nie podałeś jednak swojego celu, a to od tego zależy cały trening ;)


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#3
pierzu

pierzu

    Member

  • Użytkownik
  • 11 posts

cel to siła plus rzezba, dlatego wybrałem 10x5. Mam 185cm wzrostu przy wadze 74KG


  • 0

#4
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3,444 posts

W takim razie powinno się udać, teraz tylko pozostaje przetestować aktualny schemat.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#5
pierzu

pierzu

    Member

  • Użytkownik
  • 11 posts
Dzieki za wsparcie, mam juz dwa treningi za soba i bylo ok, dzisiaj nie odczuwam zadnych zakwasow, takze organizm nie dostal za duzego wycisku
  • 0

#6
pierzu

pierzu

    Member

  • Użytkownik
  • 11 posts
Pablo1 podpowiedz mi czy mam po pierwszym tygodniu zwiekszyc ilosc powtórzeń czy moze ilosc serii? Czy zostawic np. na miesiac ten trening?
  • 0

#7
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3,444 posts

Trzymaj się aktualnego schematu przez przynajmniej miesiąc i dopiero potem kombinuj poprzez zwiększenie liczby serii lub utrudnienie bieżącego ćwiczenia. Odnośnie wycisku to pamiętaj że zakwasy nie są wyznacznikiem udanego treningu, tzn. nie musisz ich odczuwać po treningu. Ważniejsze jest to jak się czujesz i czy odnosisz jakieś efekty ;)


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#8
pierzu

pierzu

    Member

  • Użytkownik
  • 11 posts
Dzieki za rady, bede stosowal ;-)
  • 0





Also tagged with one or more of these keywords: trening, skazany na trening, wielka 6

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users