Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Omlet śniadaniowy

PRZEPIS

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1
Dom1nus

Dom1nus

    Padre

  • Moderator Fanpage
  • 223 postów
  • LokalizacjaKielce

Jedno z podstawowych śniadań :)

 

Składniki:

mleko orzechowe - 100-150ml

banan - pół zmielonego

jajka -1/2

cynamon - pół łyżeczki

proszek do pieczenia bez glutenu - 1/3 łyżeczki

wiórki kokosowe - 1 stołowa łyżka

owoce - jakie chcemy i ile chcemy

olej kokosowy

 

1. Mleko wlewamy do miski.

2. Wbijamy do niego jajka i mieszamy aż utworzy nam się jednolita masa.

3. Podgrzać patelnie z olejem kokosowym.

4. Wrzucić do miski resztę składników, czyli: zmielony banan, cynamon, proszek do pieczenia i wiórki kokosowe.

5. Wymieszać wszystko.

6. Wlać na patelnie i smażyć pod przykrywką.

7. Po usmażeniu dodać owoce ;)

 

gON1tYU.jpg?1


  • 3

#2
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów
Sporo chemii, nie tykam.
  • 0

#3
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Nie bardzo rozumien, co tu jast tak trującego i "chemicznego", że nie tknąłbyś tego? Może nie jestem przekonany do mleka orzechowego i proszku bezglutenowego ale reszta to według mnie normalne produkty.


  • 0

#4
Starczew

Starczew

    Brak

  • Użytkownik
  • 7 postów

Przepis wydaje się fajny, nie trzeba białek ubijać chociaż :D Wypróbuje na dniach, tylko nie które składniki podwoje i mam nadzieje, że będzie ok ;)


  • 0

#5
SW96

SW96

    Sportowa rutyna, która cieszy ponad wszystko!

  • Bywalec
  • 643 postów
  • LokalizacjaŁódzkie

Można robić bez mleka, a po za tym 100ml dziennie to tyle co nic, proszku też nie trzeba używać. Najprostsze omlety robi się z samych jajek, owsianki, dodaje warzywa/owoce, czy co tam chcemy na górę i finito.


  • 0

Sprawność/funkcjonalność/moc/siła/wytrzymałość/mobilność > wygląd

Mięśnie są niczym jeśli nie mają użytku poza siłownią.

Ważny jest sposób w jaki budujesz swoje ciało i co potrafisz z nim zrobić.
 
 
 

#6
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

Nie bardzo rozumien, co tu jast tak trującego i "chemicznego", że nie tknąłbyś tego? Może nie jestem przekonany do mleka orzechowego i proszku bezglutenowego ale reszta to według mnie normalne produkty.

Zawsze sie zaczyna od jednego malego grzeszku, potem dwoch....a potekm sie okazuje nagle i znienacka, ze jestes otylym grubasem z zadyszka po wejsciu na 1 pietro. Sklepowe banany dojrzewaja w kontenerach chlodniczych pod wplywem chemii - tzw gazu dojrezwajacego. Prawdziwy banan jest zielony jak ogorek. Poszukaj na wege stronach ile sie sypie pestycydow na platntacjach bananow i ile osob pracujacych na plantacjach umiera na raka od tego syfu. Koncerny placa rodzinom smieszne pieniadze rzedu 8-10 tysiecy dolarow za smierc czlonka rodziny, zeby nie szli do sadow.


Użytkownik Salute! edytował ten post 27 września 2015 - 12:21

  • 0

#7
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

A więc zamieniasz żółtego banana na zielonego, takie też są u nas w sklepach dostępne i problem z głowy. Czyli mam rozumieć, że negujesz cały przepis tylko ze względu na tego jednego banana?


  • 0

#8
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Nie bardzo rozumien, co tu jast tak trującego i "chemicznego", że nie tknąłbyś tego? Może nie jestem przekonany do mleka orzechowego i proszku bezglutenowego ale reszta to według mnie normalne produkty.

Zawsze sie zaczyna od jednego malego grzeszku, potem dwoch....a potekm sie okazuje nagle i znienacka, ze jestes otylym grubasem z zadyszka po wejsciu na 1 pietro. Sklepowe banany dojrzewaja w kontenerach chlodniczych pod wplywem chemii - tzw gazu dojrezwajacego. Prawdziwy banan jest zielony jak ogorek. Poszukaj na wege stronach ile sie sypie pestycydow na platntacjach bananow i ile osob pracujacych na plantacjach umiera na raka od tego syfu. Koncerny placa rodzinom smieszne pieniadze rzedu 8-10 tysiecy dolarow za smierc czlonka rodziny, zeby nie szli do sadow.

Za duzo czytasz, nie potrzebnie zaprzatasz sobie mózgowie ;)
W skladzie nie jest napisany jaki banan.
Kupujesz zielony banan , poleży kilka dni na parapecie i bedzie zolty i dojrzały.

U od zjedzenia bananów przez rok zostaniesz otyłym grubaskiem z zadyszka?

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#9
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

Cofam wszystko, smacznego zatem :)


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PRZEPIS

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych