Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Rutyna/Dieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Ruck

Ruck

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów

Ostatnio udało mi się zrobić pierwszego bar muscle up'a (nie używając kipu itp.), tak się zastanawiałem jaką rutynę wprowadzić do swojego życia. Ostatnio robiłem coś takiego

 

Podciąganie (do klaty)

 

10 x max powtórzeń (5 podchwytem i 5 nachwytem). 

 

Dips 

 

Na ringach 5 x max powtórzeń

Na poręczach 5 x max powtórzeń

 

Dips on Bar

 

5 x 10-12 powtórzeń

 

Jump MU

 

3 x 12 powtórzeń 

 

Do nauki MU zadziałało idealnie ale w końcu udało mi się go zrobić i potrzebuje nowego planu na różne partie. W internecie jest dużo rutyn od Bar Brothers itp. Korzystać z nich czy może ułożyć coś po swojemu lub czy macie jakieś sprawdzone treningi itp.

 

Druga część pytania dotyczy diety.

 

Trenuje 7 razy w tygodniu (3-4 treningi cardio). Mam 18 lat 180cm/76-77 kg wagi. Mam problem z tkanką tłuszczową u dołu brzucha. Moje pytanie brzmi czy warto stosować diety 2000 kcal czy po prostu ograniczyć słodycze i napoje gazowane do zera (teraz spożywam takie coś raczej okazyjnie). 


  • 0

#2
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Ogranicz węglowodany, dzięki nim tyjemy poprzez gwałtowny wyrzut insuliny.
Oraz ogranicz napoje gazowane i słodycze. :)

Jak biegasz powoli i jednostajnie to nie spalisz tłuszczu bo ciało jest już przyzwyczajone, albo będziesz robisz powtarzane odcinki na 1/4-3/4 przerwy w trakcie bieganego odcinka. Albo będziesz biegał krócej a szybciej do 20-30 minut

+ dieta

I jaki jest twój cel treningowy?

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#3
Ruck

Ruck

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów

Ogólnie chciałbym opanować takie rzeczy jak front lever czy back lever. Takie bardziej zaawansowane rzeczy. 


  • 0

#4
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

w takim razie zacznij od "kształotwania siły mięśniowej". Może lepszy będzie już drugi etap bo jakoś tam się już wprowadziłeś. A potem coś ukierunkowanego. Zobacz na plany np. z overcoming gravity. Są one ułożone specjalnie pod twoje cele (statyka lub bardziesz dynamiczne rzeczy).


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych