Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Przeskok na kalistenikę po FBW


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Cellirelin

Cellirelin

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów
Witam. Chciałbym prosić o plan pasujący do mojego doświadczenia:
Schemat postów w dziale "Plany treningowe":


1.Wiek 17
2.Płeć M
3.Wzrost i waga (wskazane jest również podanie %BF) 189cm, 75 kg, czyli suchoklates
4.Rodzaj i intensywność aktywności fizycznej w przeciągu ostatnich dwóch lat: FBW od początku wakacji. Myślę, że czas nadszedł, bo postawiłem sobie cel przybrania na sile, żeby zaatakować kali
5.Wszystkie kontuzje, których doświadczyłeś/aś w przeszłość: Czasem "szczyka" w nodze po meczu/dłuższym bieganiu. Po serii przysiadów nic takiego nie ma miejsca
6.Odpowiedź na pytanie: Czy przeczytałeś/aś pigułkę wiedzy? (Tak lub Nie) Oczywiście. Troche wiedzy zdobyłem :)
7.Cel treningowy (siła, wytrzymałość, sylwetka, gibkość, pozycje statyczne): Głównie sylwetka, również siła. Zwyczajnie nie chce się katować żelastwem
8.Czas jaki możesz poświęcić na treningi (np 2x w tygodniu po 1h, 5x w tygodniu po 2h, jestem dostępny 24h na dobę itp): FBW ćwiczyłem 3x w tygodniu, zajmowało mi ok. 1,5h więc teraz max 2h dziennie
9.Rodzaj diety z rozpiską ile dziennie spożywasz:Jadam zdrowo i dużo, nie trzymam się konkretnej diety. Zero słodyczy, fast foodów czy innego dziadostwa

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam forumowiczów!
  • 0

#2
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Prosze, tu jest wszystko podane na tacy:
http://kalistenikapolska.pl/

Zamykam.

wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych