Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Trening, jak powinien naprawdę wyglądać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Jokasx

Jokasx

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów

Cześć chciałby zapytać o to jak powinien wyglądać trening. Czy robione ostatnie powtórzenia w serii powinnym być bardzo ciężkie? Bo jeżeli ostatnie powtórzenia są bardzo ciężkie to kiedy mam wiedzieć, że muszą dodać kolejne?

Z góry dzięki za odpowiedź.


  • 0

#2
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Kazda seria powinna byc konczona na 1-2 powtorzenia przed zalamaniem miesniowym. Kazde powtorzenie powinno byc poprawnie techniczne wykonane i bez zachwianego ruchu.

Nauka czucia miesniowego to nie jest prosta sprawa. Ja zawsze uwazam, ze lepiej zrobic o jedno powt mniej, ale czysto technicznie, anizeli jedno wiecej z wykrecaniem sie na boki trzesac sie jak galareta.

wysłane za pomocą TapaTalk
  • 4

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#3
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Kwestia wyczucia, generalnie wykonuj tyle powtórzeń w serii ile jesteś w stanie zrobić bez zatrzymywania (nie chodzi mi o zatrzymania izometryczno-dynamiczne tylko o przerwy na złapanie oddechu pomiędzy powtórzeniami) zostawiając sobie lekki zapas sił. Powinieneś mniej-więcej wiedzieć jaki jest Twój przedział dla poszczególnych ćwiczeń, z czasem będziesz go zwiększał jeżeli nie doprowadzasz do upadku mięśniowego.


  • 2

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#4
Jokasx

Jokasx

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów

I o taką odpowiedź właśnie mi chodziło dzięki.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych