Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Fire Of Olympus!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Fire.Of.Olympus

Fire.Of.Olympus

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów

86 kilogramów...ponad rok temu te spodnie leżały na mnie idealnie, ale gdy w końcu ocknąłem się z leniwego trybu życia i zabrałem za siebie, skutecznie zmniejszyłem ich rozmiar. Nie przyszło mi to z łatwością, droga którą przeszedłem była pełna wyrzeczeń i bólu wynikającego z braku techniki i doświadczenia, prawdziwym sprawdzianem charakteru i silnej woli. Jednak opłaciło się, dzięki kolejnym treningom w końcu uświadomiłem sobie że jest to moja pasja. Dzięki kalistenice i prawidłowemu odżywianiu, znacząco poprawiłem stan swojego zdrowia i ciała: wzmocniłem mięśnie, stawy, kręgosłup poprawie uległa też koordynacja ruchowa, zwinność i równowaga.
Niezależnie od Twojej pasji, ambicji czy marzeń dbanie o kondycję ciała oraz zdrowe odżywianie będzie wielką pomocą w osiągnięciu stojącego przed Tobą celu!
Każdy człowiek podróżuje, jednak nie każdy z nas potrafi podróżować właściwą drogą. Właśnie dlatego chcę Ci pokazać, jak nią podążać i dostać się najdalej jak to możliwe !
(Obecna waga ok. 72kg)

IMG_0052_2.jpg


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych