Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

5x5 Skazany


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
llewyl

llewyl

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 75 postów

Czesc,mam za soba pierwsze doswiadczenie i wnioski po pierwszym miesiacu cwiczen,to znaczy,jak sie za bardzo chce to nic z tego nie wyjdzie,zaczalem trenujac skazanego5-6 razy w tygodniu caly obwod,czasami 2 dni w tygodniu biegalem  no i sie przetreneowalem,a efektow wielkich brak:) Dlatego teraz chce ulozyc sobie inny plan,celem sil i zrobienie troche masy,poczytalem i najbardziej zainteresowal mnie plan 5x5 z tym,ze drazek kupie sobie dopiero w przyszlym miesiacu prawdopodobnie,wiec prosba,zebyscie dodali mi jakies cwiczenie i ocenili moj plan.

 

Poniedzialek:

Pelne Pompki

Pelne Przysaidy

 

Wtorek:

Wolne

 

Sroda:

Wznosy prostych nog

(no i wlasnie co tu dodac,kruka?)

 

Czwartek:

wolne

 

Piatek:

Pelne Pompki

Pelne Przysaidy


  • 0

#2
Chors

Chors

    Ad Astra

  • Bywalec
  • 354 postów
  • LokalizacjaPrawie Tatra

Oczekiwanie efektów po miesiącu jest wg mnie...głupie.

 

Gdyby to było takie proste, każdy by to robił™


  • 0

#3
llewyl

llewyl

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 75 postów

Ale nie chodzi o sylwetke,tylko sile,chcialem za dobrze zaczac i sie przejechalem.


  • 0

#4
zip

zip

    Iron Body

  • Moderator

  • 177 postów
Hej, takie skakanie po planach po miesiącu ćwiczeń mija się z celem, wybierz jeden i konsekwentnie nim ćwicz.
Czemu nie ćwiczysz tak jak napisane w 'skazanym' ? Dobrać jeden z planów zgodny z naszym stażem treningowym i ćwiczyć po kolei każdy krok po kroku, to jeśli juz chciałeś ' skazanym' ćwiczyć.
Jak nie przeczytałeś to polecam pigułkę wiedzy http://kalistenikapo...cznej-mądrości/
Poszukaj na forum jest dużo podobnych tematów do Twojego.
Wytrwałości życzę
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych