Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Bar Brothers itp


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
Nejdro

Nejdro

    Member

  • Użytkownik
  • 25 postów
Czy ktoś wie ile właśnie Bar Brothers czyli Lazar i Dusan zajmują się kalistenika?
Chyba każdy patrząc jak oni wyglądają i co potrafią zrobić, był ciekaw ile czasu im to zajęło.
Niestety nie mogę znaleźć nigdzie w internecie szczegółowych informacji na ich temat, ile chociażby mają lat.
Tak samo jest z Frankkem Medrano.
O Hannibalu można przeczytać wywiad właśnie z nim przeprowadzony i jest tam chociażby informacja ile już trenuje, natomiast o BB i Medrano nie ma nic.
Ktoś posiada jakieś informacje?

Jeśli zły dział to przepraszam, ale nie wiedziałem gdzie taki temat się nada najlepiej.
  • 0

#2
makxxu

makxxu

    Potęga umysłu

  • Użytkownik
  • 86 postów
Ja również jestem ciekaw.. Swoje filmiki z roczną transformacją wrzucili jakoś chyba 2 lata temu, a kanał Novovica istnieje od 2008 roku. Zakładając że wtedy zaczęli tj. 7 lat do teraz. Oczywiście, to tylko założenie.
  • 0

Wszystko jest w Twojej głowie.


#3
Yarpen

Yarpen

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 81 postów

W którymś filmiku Frank Medrano mówi jak długo trenuje , albo u jego dziewczyny na profilu jest to podane z tego co pamiętam


  • 0

#4
Black Wolf

Black Wolf

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów

Frank Medrano trenuje około 8 lat.


  • 0

#5
makxxu

makxxu

    Potęga umysłu

  • Użytkownik
  • 86 postów

Jeszcze co do Bar Brothers to muszę się Wam pochwalić. Ostatnio na mojego Snapchata dodałem profil Ivana Markioliego, przyjaciela Lazara z Serbii, po czym o dziwo - on też mnie dodał do swoich kontaktów :P ! Wysłałem mu zdjęcie swojej obszernej kolacji z dopiskiem 'Greetings from Poland' a on odpisał: "Food is energy, that's it brother !!". Niby mała rzecz, a mega mnie ucieszyła :)


  • 0

Wszystko jest w Twojej głowie.


#6
nevilek

nevilek

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Lazar trenuje aktualnie jakies 5 lat tak samo Dusan pisałem kiedyś z nimi na fb :)


  • 0

#7
makxxu

makxxu

    Potęga umysłu

  • Użytkownik
  • 86 postów
Lazar z Ivanem zaczęli trenować ok. 7 lat temu, później Lazar pojechał do Waszyngtonu i tam spotkał Dusana. Z tego co pamiętam (bo nie mam już tych wiadomości), to właśnie z Ivanem założyli Bar Brothers, a później z Dusanem to rozwinęli. No ale dość zagłębiania się w szczegóły :)

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Wszystko jest w Twojej głowie.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych