Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Yoga for the athlete


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
makaron

makaron

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Witam wszystkich użytkowników :)

W 3 książce Paula Wade'a pt. "C-MASS" w rodziale 5 "JAK POKONAĆ PROBLEMY W BUDOWIE MASY MIĘŚNIOWEJ - FAQ" na str.110 autor podaje informacje o tym, ze "w dawnych czasach istniała osobna gałąź kalisteniki poświęcona zwiększaniu wzrostu". Na stronie 112 po więcej informacji odsyła nas do lektury Harveya Daya pt. "Yoga for the athlete". Tutaj tkwi mój problem. Szukam jej już od długiego czasu, chyba od początku jak tylko skończylem czytać C-MASS, jednak nie udało mi się jeszcze znaleźć czegokolwiek. Czy ktos z forum był moze zainteresowany tą książką i szukał jej? Moze komuś udało się znaleźć? Jestem bardzo ciekaw tej lektury. Za każdą pomoc oraz informacje byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam wszystkich :)


  • 0

#2
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Podbije temat, dziwne, że nikt jeszcze nie odpisał w tym temacie.

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#3
Glowa

Glowa

    Mój czas jeszcze nadejdzie

  • Bywalec

  • 282 postów
  • LokalizacjaOława/Wrocław/Dziwnówek

Z ciekawości poszukałem w necie. W pdf nie ma, po polsku nie ma.

 

Na amazonie jest

 

http://www.amazon.co...lete harvey day

 

Albo w bibliotekach - najbliższy egzemplaż mi znalazło w Czechach i Niemczech http://www.worldcat....for-the-athlete

 

Założę się że gdzieś w Polsce ta książka jest, w rękach prywatnych albo w zapomnianych bibliotekach jakiegoś AWF-u :D Powodzenia w poszukiwaniach


  • 0
Skazany na trening od 10.2012




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych