Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Dieta redukcyjna

redukcja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
nullo98

nullo98

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów

Hej. Ułożyłem sobie taką diete i chce sie przekonać czy da radę. 

Mam zamiar co tydzien zmieniac składniki zeby nie jesć ciągle tego samego. 

Dodatkowo rano łykam vitamin multiple sport od olimpu. 

Zapotrzebowanie kaloryczne - 2000 kcal 

Białko - 107g 
ww- 300g 
tł - 40g 

Mam 17 lat, 67 kg, 176 cm.

Załączone pliki


  • 0

#2
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp

Za dużo węgli jak na redukcję. Za dużo kasz, ryżu i innych węglowodanowych zapychaczy. Skup się na warzywach. Tonach warzyw. 

Jabłko i pomarańcza to źródło fruktozy, która przy dużej ilości węglowodanów złożonych spowoduje nie redukcję, a odkładanie cukrów prostych. Owoce są zdrowe ze względu na witaminy, lecz nie są idealnym posiłkiem dla osoby chcącej zrzucić na wadze.


  • 1

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#3
nullo98

nullo98

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów

Czyli uciąć ww, usunąc owoce i zmiejszyć ilość ryzu kaszy płatków owsianych na rzecz warzyw ? Tylko o ile gram uciąć węgli ??


  • 0

#4
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp

121,34 grama :P (sarkazm)

 

nie baw się w te magiczne liczby. Jedz zdrowo i nie przejadaj się, a efekty przyjdą same. Ja liczyłem kiedyś kcal co do 1, a jak spadło na ziemie to odejmowałem od posiłku. Nie wpadnij w taki sam obłęd. Teraz nic nie liczę. Jem po prostu, a i tak waga spadła znowu do 75kg. Ważne jest co jesz, a nie ile. Litry potu na treningu, szczypta cukrów prostych w diecie i masz sukces.


  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#5
PPB

PPB

    Brak

  • Użytkownik
  • 9 postów

Dokładnie, olać to liczenie, a za to bardziej wsłuchać się w swój organizm.

Sam zauważysz że np. po intensywnych interwałach orgranizm sam się będzie domagał większej ilości wartościowego jedzenia (można zjeść więcej a i tak zaraz czujesz się leciutko) a jak zjesz śmiecie przed snem to zauważysz jaki "wypoczęty" wstajesz i regeneracji nie było.

Sam musisz wyczuć ile przed treningiem jak zjesz to najlepiej ci się ćwiczy a co do redukcji to też główne zasady wystarczą.

Ogólnie trzymaj się prostych zasad zdrowego odżywiania + puki młodyś to ostro trening i efekty będą zajebiste.

 

No chyba że zależy ci na wyglądzie właśnie wyliczonym co do grama to też tak można, chociaż dla mnie to się mija już z "siłą i pięknem", ale w telewizji powiedzą ci co innego ;)


  • 0

#6
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

Po co tyle bialka?


  • 0

#7
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów

Zastanawia mnie jedno - jak upychasz 100g płatków owsianych w kieliszku mleka?


  • 0

Ja bym tu widział jeszcze tureckie wstawanie poparte ostrym wymachem !!! :D






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: redukcja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych