Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

3 miesiecy treningu! ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 145 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Cześć, ogólnie przyjmuję że ćwiczę około 5 miesięcy ze względu na takie amatorskie ćwiczenia w ciągu dwóch miesięcy, a od lutego kiedy kolega pokazał mi książkę "Skazany na trening" przemyślałem to i owo , zdobyłem odpowiednią wiedzę i zacząłem ćwiczyć własnym planem. jeszcze 5 miesięcy temu, miałem problem z zrobieniem 30 przysiadów, 50 brzuszków czy też 15 pompkami, a podciągałem się raz, dwa.

 

Po upływie tego czasu, moja motywacja wzrosła do miliona a postępy moim zdaniem są szalenie wielkie. Podciągam się 8 razy nachwytem 12 razy Uchwytem, doszedłem do granicy 15 powolnych pompek na poręczy do samego końca, podciągania troszkę bardziej extremalnę z kamizelką 10 kg oraz w L sit 6 razy w Uchwycie. Przysiady mogę zrobić tak do 60,70 nawet 7 serii, co do pompek w dzień zrobiłem max 500. Ogólnie ćwiczyłem wszystkie rodzaje, opanowałem na jednej ręce, robię ich około 15, teraz ćwiczę z klaskaniem za sobą i 360 stopni, nie mogę zrobić nawet jednego powtórzenia pompki Lalanne tzn. leże na wprost wyprostowany i podnoszę się za pomocą rąk i nóg, do tego trzeba mieć stalowe plecy i dolny odcinek pleców bodajże. Nauczyłem się też muscle upa z wejściem na jedną ręke, teraz ćwiczę z wejściem na drugą :)

 

Uznaje 3 miesiące treningu bo wtedy tak na prawdę się ostro przykładałem a dwa miesiące poprzedzające trening były bardziej przygotowujące mnie do niego :) Postaram się nagrać filmik z moimi umiejętnościami za jakiś czas. :)


  • 2

#2
santee

santee

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 82 postów
  • LokalizacjaChełm

Szacun, bo w takim czasie osiągnąłeś sporo :) Życzę sukcesów i progresu!


  • 0

#3
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 145 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Dziękuje i wzajemnie :)


  • 0

#4
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Jeśli niczego nie podkolorowałeś to naprawdę spory postęp, wrzuć filmik jeśli tylko będziesz miał taką możliwość ;)

 

Trzymaj tak dalej, wytrwałości i powodzenia.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#5
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 145 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Nie było czego podkolorować, moim zdaniem to dużo jak na ten czas, ale biorąc ogół to bardzo dużo przede mną. Dziękuje, wrzucę filmik z pewnością :>


  • 0

#6
Długi Wilk

Długi Wilk

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 60 postów
Z niecierpliwoscia czekam na filmiik :)
  • 0

Honor, Tradycja, Szacunek, Perfekcja, Fairplay

 

Muay%20thai%20letras.JPG





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych