Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

bardzo powolny wzrost mięśni

kalistenika Street workout trening

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 145 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Racja, chyba że jest troszkę spasiony i jeszcze nie miał redukcji to wtedy nie pchałbym się, masa robi swoje ;d

Szybkość, Precyzja, Siła niszczy :)


  • 0

#22
Długi Wilk

Długi Wilk

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 60 postów
Chyba juz zboczylismy z tematu, musisz po prostu stary wyluzowac i przestac sie porownywac do kolegi, obstawiam, ze masz kolo 18 lat i jak na swoj wiek wygladasz bardzo dobrze i chyba nikt Ci tego nie powiedzial, wszystko przyjdzie z czasem, jedni szybciej lapia mase inni wolniej, grunt to to aby czuc sie dobrze w swoim ciele, robic swoje i nie patrzec sie na innych a wtedy nie dosc, ze osiagniemy swoje cele to na dodatek bedziemy szczesliwi, moge powiedziec jeszcze tylko tyle, ze kibicuje Ci abys zrobil to co chcesz i nigdy sie nie poddawal :)
PS Zrob sobie zdjecia wszystkiego i pomiary i zobacz jaka ogromna roznica bedzie za pol roku i wtedy zrozumiesz, ze jest cholernie warto cos robic i moze wtedy kompletnie pozbedziesz sie swoich kompleksow :) Pozdro!
  • 1

Honor, Tradycja, Szacunek, Perfekcja, Fairplay

 

Muay%20thai%20letras.JPG


#23
Dipsiarz

Dipsiarz

    Pracuj ciężko w ciszy, niech efekty robią hałas!

  • Bywalec
  • 586 postów
To z dziewczynami to aby tak przytoczylem, napewno nie zrezygnuje z kalisteniki. Ogolnie jakos sie tak wciagnalem w te cwiczenia ze ciezko mi wytrzymac dzien bez cwiczen, bo dla mnie dzien bez cwiczen jest taki jakby pust, nudze sie i wogole ... A takto jak mi zleca te 2-3 godziny na treningu to jest ok na dodatek nie wiem jak ale jakos wbilem sobie do glowy ze im wiecej treningu tym wieksza sila, sprawnosc i sylwetka, jesli opuszcze jeden - 2 treningi danej partii to czuje sie zaraz padniety na nastepnym treningu. Nie wiem.. Moze kwestia psychiki.. Ogolnie jeszcze czasem dochodzi do tego basen raz w tyg. Ogolnie jesli mam byc szczery to obejrzalem jeden z filmikow na youtube o SW i sie tym zajaralem, czytalem tez ze oni trenuja codziennie, ja pierwsze 3-4 tyg cwiczylem po 3 razy w tyg. I ogolnie sporo czytalem na te tematy czy przetrenowanie to mit, bo skoro idzie sie przetrenowac to dlaczego oni cwicza codziennie po kilka godz i sie nie przetrenowuja? Na dodatek sa swietnie umiesnieni, silni i sprawni, a miesnie niby rosna przy odpoczynku ..
  • 0

#24
SW96

SW96

    Sportowa rutyna, która cieszy ponad wszystko!

  • Bywalec
  • 643 postów
  • LokalizacjaŁódzkie

Bo mięśnie rosną przy odpoczynku. Dobrze się regenerują, bo za profesjonalistami stoi zaplecze ludzi, dieta na 101%, suplementacja, odpowiednia ilość snu, itd. Więcej wcale nie znaczy tu lepiej, bo trening to tylko bodziec dla mięśni, ważna jest tak samo cała reszta dnia, jak godzina, dwie treningu.


  • 1

Sprawność/funkcjonalność/moc/siła/wytrzymałość/mobilność > wygląd

Mięśnie są niczym jeśli nie mają użytku poza siłownią.

Ważny jest sposób w jaki budujesz swoje ciało i co potrafisz z nim zrobić.
 
 
 





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kalistenika, Street workout, trening

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych