Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Regeneracja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 145 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Cześć, chciałbym się dowiedzieć co robicie żeby szybciej się zregenerować? Znaczy ja daje na chillout, idę na spacer, biorę kąpiel, no i już np. nie ćwiczę przez ten dzień, czy dwa. Chce po prostu być świeży fizycznie :)

A druga rzecz co mnie ciekawi to, jak można zniwelować ból w mięśniu czworogłowym na nodzę, nad kolanem, jest to mięsień boczny, znajomy kopnął mnie w to miejsce, no i tydzień się już goi, nie wiem czemu mam lekki ale dość nie przyjemny ból, polecacie coś na to? ;)


  • 0

#2
Długi Wilk

Długi Wilk

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 60 postów
Spacerki, lajtowy rower, truchcik, wyjscie na dwor aby posiedziec na swiezym powietrzu, duzo jedzenia i snu a co do kopniecia to po prostu musisz poczekac az sie "zagoi" innego wyjscia nie widze :)
  • 0

Honor, Tradycja, Szacunek, Perfekcja, Fairplay

 

Muay%20thai%20letras.JPG


#3
squirrellion

squirrellion

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 177 postów

Ja robię szoki termiczne, może nie przyjemne ale skuteczne..Choć nie polecam ich często.

Masaż jest bardzo dobrym sposobem, ale najgorzej jak nie ma kto wymasować pleców, tak wtedy trzeba wygrzać się w kąpieli przez 10-20 minut.

Basen też jest świetny, rzadko korzystam, ale jego działanie jest odczuwalne :)

Dodatkowo, ciepło się robi to powygrzewaj się na słońcu i zapadaj w stan prawie senny.

A i pamiętaj o wyciszeniu się zobaczysz, że poczujesz się lepiej po 5 minutach :D

 

Do kopnięcia to jeśli masz jeszcze jakiś stan zapalny(czyli ciepłe dosyć miejsce bólu jest) to chłódź, a jak nie to ogrzewaj, ciepło czyni cuda, a nawet do nogi możesz zastosować szok termiczny, pobudzi krążenie i nerwy :)


  • 0

#4
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 145 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Jeść jem zawsze dużo to z tym problemów nie będzie, nawet teraz jak ćwiczyłem mostek to na wieczór zgłodniałem, trzeba coś zjeść :P

No wyciszam się często, lubię spacery, masaż to Mama może pomasować lub koleżanka masażystka, a na basen nie idę, pływać nie umiem ;D

Co do kopnięcia to siniaka nie ma, czuje po prostu jak dotykam że boli, oraz przy jakiś ruchach też czuje dolegliwość, często jak zasypiam to dziwne uczucie, muszę pomasować wtedy. Ja na noc maścią smaruje, taką śmierdzącą... :D Terapia szokowa powiadasz? tzn. Idę się popluskać w ciepłej a potem daje zimną ? Oszaleje przecież ;d


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych